Filter
Studia magisterskie
Polska Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia artystyczne w Polska. Szukaj studiów magisterskich w Polska tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Sztuki obejmuje programy abstrakcyjny charakter i zazwyczaj uczelnie dzielą szkołach sztuki ze szkół Nauk. Korzyści oferowane przez społeczność sztuki są bardziej twórczy i ukierunkowane myślenie intelektualnej.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Studia magisterskie Studia artystyczne w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia artystyczne w Polska.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia artystyczne, Polska

Academy of Fine Arts, Katowice

Projektowanie doświadczenia czytania i interaktywnego opowiadania to interdyscyplinarny, magisterski program studiów w języku angielskim w ramach programu Graphic Design ... [+]

Przegląd

Projektowanie doświadczenia czytania i interaktywnego opowiadania to interdyscyplinarny, magisterski program studiów w języku angielskim w ramach programu Graphic Design oferowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Przygotowuje przyszłych absolwentów do stawienia czoła złożonym wyzwaniom projektowym związanym z doświadczeniem czytania, czyli do analizy i zrozumienia treści oraz do komunikowania pomysłów, koncepcji i rozwiązań poprzez zastosowanie uniwersalnych technik opowiadania historii na temat narracji i interakcji.

Badania nad projektowaniem doświadczenia w czytaniu i interaktywnym opowiadaniem historii zapewnią Ci podstawy teoretyczne, metody badawcze i narzędzia, które pozwolą Ci podejść do projektowania komunikacji graficznej zarówno jako umiejętności teoretycznej, jak i praktycznej. Dowiesz się, jak zdefiniować kluczowe kwestie projektowe dla odbiorców. Zyskasz szeroką perspektywę kulturową w zakresie projektowania graficznego i skorzystasz z doświadczenia i wiedzy naszych wysoce kompetentnych członków wydziału, którzy są aktywni zawodowo na rynku projektowania, a także z know-how naszych zewnętrznych ekspertów. Nauczysz się reagować na wyzwania współczesnego świata.... [-]

Polska Katowice
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku