Filter
Studia magisterskie
Norwegia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia artystyczne w Norwegia. Szukaj studiów magisterskich w Norwegia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ci, którzy chcą wziąć udział w sztukach plastycznych, w badaniu literatury i filozofii, albo spróbować innych ról twórczych, takich jak projektowanie mody czy sztuki kulinarnej, będzie najprawdopodobniej znaleźć program ich zainteresowania w kategorii Arts.

Norwegia (Norge) jest zachód, północ - i fakt, najdalej na wschód - z trzech krajów skandynawskich. Norwegia jest znany ze swojego scenerii niesamowite i zróżnicowane. Fiordy na zachodzie kraju są długie wąskie przesmyki, otoczona z każdej strony przez wysokie góry, gdzie morze przenika w głąb lądu. Ostateczna odpowiedzialność za wychowanie spoczywa na norweskiego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych.

Studia magisterskie Studia artystyczne w Norwegia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia artystyczne w Norwegia.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia artystyczne, Norwegia

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
UIT The Arctic University of Norway

Program Master in Fine Art to dwuletni kurs, który ma dać uczniom unikalną podstawę dla ich przyszłego rozwoju w dziedzinie badań, teorii i profesjonalnej praktyki artyst ... [+]

Program Master in Fine Art to dwuletni kurs, który ma dać uczniom unikalną podstawę dla ich przyszłego rozwoju w dziedzinie badań, teorii i profesjonalnej praktyki artystycznej. Program skierowany jest do początkujących artystów, którzy pragną pogłębić swoją praktykę w kontekście, który jest ukierunkowany na studia i warsztaty oraz gdzie są zachęcani do rozwijania własnych inicjatyw. Aby przyczynić się do programu zapewnia zrównoważony wgląd między lokalnymi i międzynarodowymi kwestiami ważnymi dla współczesnego społeczeństwa.

Opis programu

Celem programu studiów magisterskich w dziedzinie sztuk pięknych jest rozwinięcie umiejętności pracy studenta jako zawodowego artysty. Program ma odzwierciedlać współczesne koncepcje tego, co to znaczy pracować jako profesjonalny artysta, a tym samym oferować uczniom możliwość rozwijania indywidualnych ambicji zawodowych w dziedzinie sztuk pięknych. Ponieważ głównym celem jest kształcenie artystów, tworzenie dzieł sztuki, wystaw i innych wypowiedzi artystycznych stanowi najważniejsze aspekty programu studiów. Program stanowi także podstawę dla innych zawodowych ról w dziedzinie sztuki i związanych z nią.... [-]

Norwegia Tromsø
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku