Filter
Studia magisterskie
Ameryce Południowej Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia artystyczne w Ameryce Południowej. Szukaj studiów magisterskich w Ameryce Południowej tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Programy w sztuce wahają się od filozofii do języka angielskiego, wokalne do wykonania instrumentalnego, a nawet sztuki kulinarnej lub mody. Nić łącząca programy sztuki jest to, że wszystkie one mają do czynienia z twórczego uczenia się.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Studia magisterskie Studia artystyczne w Ameryce Południowej. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia artystyczne w Ameryce Południowej.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia artystyczne, Ameryce Południowej

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

Na UPC, przygotujemy prowadzić komunikację idei integrujących aspekty estetyczne, techniczne, ekonomiczne i kulturowe w czterech liniach specjalnych konstrukcji: korporac ... [+]

Ponieważ wiemy, że pomysł bez dobrego projektu, pozostaje on w zamiarze, jesteśmy profesjonalni graficy stanie stworzyć ryzykowne, wstrząsających i przekonujące strategie wizualne w celu ułatwienia komunikacji z codziennie nadzwyczajne, aby życie każdego człowieka więcej łatwe. Na UPC, przygotujemy prowadzić komunikację idei integrujących aspekty estetyczne, techniczne, ekonomiczne i kulturowe w czterech liniach specjalnych konstrukcji: korporacyjnych, prasy, reklamy i cyfrowych. UPC projektant jest specjalistą w zarządzaniu narzędzi technologicznych i kanałów cyfrowych.

Nasza metodologia oraz kursy i warsztaty na temat projektowania, kreatywności i pozwolenie na prowadzenie działalności od pierwszego cyklu tworzenia i generowania namacalny pracy, a nasze umowy międzynarodowe da treningu perspektywy globalnej, poziom najważniejszych szkół projektowych na świecie , Konstrukcja jest styl życia, język dla możliwie największej wygody. Aby to osiągnąć, daje najlepszy teoretycznych, praktycznych i technologicznych oraz wzmocnić swoje umiejętności zarządzania do ciebie, aby prowadzić twórcze zespoły i wiedzą, aby zarządzać swoimi projektami.... [-]

Peru Lima
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EAN University

Magistra w Cultural Management jest on-campus akademicki program oferowany w Kolumbii, z możliwością dostępu do podwójnego magistra na rynku sztuki i Art-Related ... [+]

Magister Zarządzania Kulturą

&nbsp

Magistra w Cultural Management jest on-campus akademicki program oferowany w Kolumbii, z możliwością dostępu do podwójnego magistra Rynku Sztuki i Art-Info Gospodarki firm udzielonego przez Universidad Antonio de Nebrija (Hiszpania).

&nbsp

Ten tytuł magistra zapewnia konsultantów, menedżerów, przedsiębiorców, liderów rządowych i badaczy z zaawansowaną wiedzę i kompetencje w celu zrozumienia, projektowania i zarządzania procesów kulturowych, programów i projektów w organizacjach rządowych i prywatnych.

&nbsp

Jego celem jest reagowanie na potrzeby globalizacji modyfikujących procesy związane z tworzeniem, wytwarzania, rozpowszechniania, konsumpcji i zawłaszczania dóbr i usług kulturalnych.To również ma na celu przyczynienie się do kwalifikacji pracowników zaangażowanych w zarządzanie i zarządzania kultury firm, a nawet na realizację projektów związanych z kulturą, w celu rozwijania umiejętności menedżerskich. Magistra z Zarządzania Kulturą zwiększa możliwości organizacyjne zarządzania i sprzyja partnerstw biznesowych, rozwój badań generowania i przekazywania wiedzy w łańcuchach produkcyjnych i wymiaru ekonomicznego sektora kultury. ... [-]

Kolumbia Bogotá
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku