Filter
Studia magisterskie
Afryce Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia artystyczne w Afryce. Szukaj studiów magisterskich w Afryce tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Sztuki odnosi się do programów, które koncentrują się na tematy typu intelektualnych, które nie zawsze są tak proste, jak nauki i matematyki. Osoby pragnące odegrać twórczą rolę w przyczynianiu się do społeczności byłby zainteresowany w sztuce.

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Studia magisterskie Studia artystyczne w Afryce. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia artystyczne w Afryce.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia artystyczne, Afryce

University of Johannesburg

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w określonej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożone umiejętności anal ... [+]

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli prowadzić zaawansowane niezależne badania w określonej dziedzinie sztuk wizualnych, wykazując złożone umiejętności analityczne i praktyczne oraz wiedzę w zakresie pisania rozprawy oraz, w stosownych przypadkach, wystawy oryginalnej pracy lub artefaktów odpowiednich do badań tryb.

Warunki przyjęć

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, ze średnią oceną co najmniej 65% lub równoważnymi kwalifikacjami na równoważnym poziomie, zgodnie z zaleceniami komisji statusu i zatwierdzonymi przez radę wydziału.

Kryteria wyboru

Wybór oparty jest na zasługach akademickich i wstępnej propozycji badań, zatwierdzonej przez Komitet Departamentalny.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku