W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Sztuka sceniczna w Bloomsbury

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Sztuka sceniczna w Bloomsbury

Sztuka sceniczna

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Dziedzina sztuki scenicznej to pojęcie zbiorcze dla wszystkich form realizacji, w tym tańca, teatru i muzyki. Badania obejmują zajęć akademickich, takich jak historii i teorii, jak również szkolenia techniczne w różnych stylach wydajności.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Sztuka sceniczna w %Bloomsbury. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach na kierunku Sztuka sceniczna w Bloomsbury.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Sztuka sceniczna Wielka Brytania Bloomsbury. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Wielka Brytania zamiast.

Search for similar programs here