Filter
Studia magisterskie
Stany Zjednoczone Georgia Statesboro Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Sztuka sceniczna w Statesboro 2019

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Studiowanie sztuk teatralnych mogą być nawet dążenie akademickiego, ponieważ jest to jeden technicznej. Poznaj głębin teorii i praktyki tańca, teatru, muzyki i sztuki performance w jednym interdyscyplinarnej dziedzinie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia magisterskie Sztuka sceniczna w Statesboro. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Sztuka sceniczna w Statesboro.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Sztuka sceniczna, Statesboro

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Stany Zjednoczone
Georgia
Statesboro
Typ studiów
Tempo
Georgia Southern University

Master of Music stopnia Georgia Southern University zapewnia muzykom możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności muzycznych. Przygotowuje studentów, któ ... [+]

Omówienie programu

Master of Music stopnia Georgia Southern University zapewnia muzykom możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności muzycznych. Przygotowuje studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie i zapewnia certyfikację T-5 nauczycielom muzyki, którzy już otrzymali lub są uprawnieni do otrzymania podstawowego certyfikatu.

MM pomaga wszystkim uczniom doskonalić swoje umiejętności w planowaniu, prowadzeniu i prezentowaniu niezależnych badań w ich szczególnej dziedzinie. Stopnie są przyznawane po wykazaniu biegłości poprzez przedstawienie recitalu lub końcowego projektu.

MM w składzie: MM w kompozycji pozwala uczniom intensywnie pracować z nauczycielem / mentorem w poszerzaniu ich portfolio kompozycji w różnych gatunkach i stylach. Studenci biorą udział w kursach pomocniczych w zakresie technologii muzycznych, zaawansowanej analizy i historii muzyki. Zwieńczeniem jest pełny solowy recital z udziałem wielu różnych rodzajów solistów, zespołów i mediów. Studenci mogą zdecydować się na znaczną pracę w Dziale Elektronicznym i Studiu Muzyki Cyfrowej.MM w edukacji muzycznej: MM w edukacji muzycznej sprzyja kreatywności i biegłości w radzeniu sobie z nauczaniem i uczeniem się muzyki na poziomie podstawowym i średnim. Kursy edukacji muzycznej są dostępne w zakresie nauczania muzyki zespołowej, chóralnej i ogólnej, zaawansowanej analizy i historii muzyki. Kursy wspierające obejmują teorię muzyki, interdyscyplinarną edukację muzyczną, technologię, historię muzyki i kształcenie ogólne. Zwieńczeniem jest pisemny lub praktyczny projekt końcowy opracowany w porozumieniu z nauczycielem / mentorem.MM w Performance: MM w Music Performance daje uczniom możliwość intensywnej pracy z nauczycielem / mentorem w celu poprawy ich umiejętności technicznych i interpretacyjnych oraz poszerzenia ich repertuaru solowego. Studenci biorą udział w kursach pomocniczych w literaturze swojego instrumentu lub typu głosu, zaawansowanej analizie... [-]
Stany Zjednoczone Statesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku