Filter
Studia magisterskie
Stany Zjednoczone Georgia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Sztuka sceniczna w Georgia 2019

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Badania w performing arts obejmować zarówno akademickie i praktyczne dziedziny muzyki, teatru i tańca. Z historii kina zaawansowanej choreografii, w dziedzinie sztuk performatywnych użycza szeroki obiektyw studiów dla wielu studentów.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia magisterskie Sztuka sceniczna w Georgia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Sztuka sceniczna w Georgia.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy Stany Zjednoczone

1 Wyniki z Sztuka sceniczna, Georgia

Georgia Southern University

Master of Music stopnia Georgia Southern University zapewnia muzykom możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności muzycznych. Przygotowuje studentów, któ ... [+]

Omówienie programu

Master of Music stopnia Georgia Southern University zapewnia muzykom możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności muzycznych. Przygotowuje studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie i zapewnia certyfikację T-5 nauczycielom muzyki, którzy już otrzymali lub są uprawnieni do otrzymania podstawowego certyfikatu.

MM pomaga wszystkim uczniom doskonalić swoje umiejętności w planowaniu, prowadzeniu i prezentowaniu niezależnych badań w ich szczególnej dziedzinie. Stopnie są przyznawane po wykazaniu biegłości poprzez przedstawienie recitalu lub końcowego projektu.

MM w składzie: MM w kompozycji pozwala uczniom intensywnie pracować z nauczycielem / mentorem w poszerzaniu ich portfolio kompozycji w różnych gatunkach i stylach. Studenci biorą udział w kursach pomocniczych w zakresie technologii muzycznych, zaawansowanej analizy i historii muzyki. Zwieńczeniem jest pełny solowy recital z udziałem wielu różnych rodzajów solistów, zespołów i mediów. Studenci mogą zdecydować się na znaczną pracę w Dziale Elektronicznym i Studiu Muzyki Cyfrowej.MM w edukacji muzycznej: MM w edukacji muzycznej sprzyja kreatywności i biegłości w radzeniu sobie z nauczaniem i uczeniem się muzyki na poziomie podstawowym i średnim. Kursy edukacji muzycznej są dostępne w zakresie nauczania muzyki zespołowej, chóralnej i ogólnej, zaawansowanej analizy i historii muzyki. Kursy wspierające obejmują teorię muzyki, interdyscyplinarną edukację muzyczną, technologię, historię muzyki i kształcenie ogólne. Zwieńczeniem jest pisemny lub praktyczny projekt końcowy opracowany w porozumieniu z nauczycielem / mentorem.MM w Performance: MM w Music Performance daje uczniom możliwość intensywnej pracy z nauczycielem / mentorem w celu poprawy ich umiejętności technicznych i interpretacyjnych oraz poszerzenia ich repertuaru solowego. Studenci biorą udział w kursach pomocniczych w literaturze swojego instrumentu lub typu głosu, zaawansowanej analizie... [-]
Stany Zjednoczone Statesboro
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku