MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Szkolnictwo wyższe w San Francisco 2020

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz w szkolnictwie wyższym ma standardowy tytuł magistra na wyższy poziom, zapewniając studentowi szansę zebrać dogłębne poznanie i zrozumienie mechanizmów w ramach systemu szkolnictwa wyższego.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

San Francisco jest liderem finansowym i kulturalnym centrum Kalifornii. Wraz z innymi współczesnego przedmiotu uczelnia w mieście jest znany stopni dla zdrowia i nauk biomedycznych.

Studia magisterskie Szkolnictwo wyższe w San Francisco. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Szkolnictwo wyższe w San Francisco.

1 Wyniki z Szkolnictwo wyższe, San Francisco Filter

Magister w zakresie szkolnictwa wyższego i spraw studenckich

University of San Francisco - School of Education
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Arts w szkolnictwie wyższym i studenckim (HESA) łączy rygorystyczny program akademicki, który obejmuje praktyczne doświadczenia w różnych dziedzinach życia studencki ...

Czytaj więcej