MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Szkolnictwo wyższe w Afryka. Szukaj studiów magisterskich w Afryka tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Mistrz w szkolnictwie wyższym ma standardowy tytuł magistra na wyższy poziom, zapewniając studentowi szansę zebrać dogłębne poznanie i zrozumienie mechanizmów w ramach systemu szkolnictwa wyższego.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Studia magisterskie Szkolnictwo wyższe w Afryka. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Szkolnictwo wyższe w Afryka.

2 Wyniki z Szkolnictwo wyższe, Afryka Filter

MA w szkolnictwie wyższym

Botho University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Online

Master of Education Szkolnictwa Wyższego ułatwia rozwój zawodowy nauczycieli / wykładowców jak odblaskowe praktyków w szkolnictwie wyższym. Program osiąga to poprzez zwiększen ...

Czytaj więcej

ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

treści programowe Wymagania kwalifikacyjne

Czytaj więcej