MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Szkoły średnie Stany Zjednoczone tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Szkolnictwo średnie jest dziedziną, która przygotowuje uczniów do instruowania i zachęcania nastolatków do środowiska edukacyjnego. Programy w obrębie tej gałęzi uczenia się mogą uczyć umiejętności przywódczych, organizacyjnych i zarządzania czasem. Badania mogą obejmować praktyczne doświadczenie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Szkoły średnie w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Szkoły średnie w Stany Zjednoczone. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Szkoły średnie, Stany Zjednoczone Filter

Master of Education w edukacji podstawowej i średniej (programów nauczania, oceny i instrukcji)

UMaineOnline (University of Maine)
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Master of Education w Edukacji Elementarnej lub Secondary Education z koncentracją w Curriculum, Ocena i instrukcja jest przeznaczona dla elementarnego, średniego szczebla, a ...

Czytaj więcej