MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Systemy nauczania Brzeg tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Riverside jest siedzibą powiatu tytułowej County, Kalifornia, USA. Studenci w regularnie brać udział w różnych festiwalach w mieście. Festiwale m.in. The Riverside Dickens festiwale, Riverside, lotnicza, Riverside International festiwalach itp. "

Systemy nauczania Brzeg. Pobierz wszystkie informacje o Systemy nauczania i skontaktować się ze szkołą dla Brzeg Systemy nauczania bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Systemy nauczania, Brzeg Filter

Programy magisterskie w edukacji

University of California Riverside
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Graduate School of Education w UC Riverside zapewnia uczniom innowacyjne rozwiązania niektórych najważniejszych problemów edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy przygotuje ...

Czytaj więcej