Filter
Studia magisterskie
Syria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Syria - Szukaj studiów magisterskich w Syria tutaj

Wielu studentów znaleźli Mistrza w Syrii kształcenia akademickiego. Zagraniczni studenci wybrać Mistrza w Syrii ze względu na jakość kształcenia, niskie koszty utrzymania, i doświadczenie zanurzenia w środowisku autentycznej i tradycyjnej. Syryjczycy są znane z bycia wśród ludzi najbardziej przyjaznych i gościnnych, a uczniowie mogą korzystać ze wszystkiego, że Syria ma do zaoferowania, np. zabytków, miast antycznych, suków, zamków i doskonałą kuchnię.

Niektóre z Mistrzem w programach Syrii, które są popularne dla zagranicznych studentów znajdują się w dziedzinie komunikacji, technologii informacyjnej, finansów Arabistyki i kryminologii i zarządzania. Studenci, które dokonują wyboru Mistrza w Syrii są coraz znacznie więcej niż absolwent edukacji, mają okazję do osobistego doświadczenia, kultury i rozwoju intelektualnego.

Możesz dowiedzieć się więcej o Master w Syrii przez czytanie przez opcje programu poniżej.Kolejny krok w kierunku osobistego i celów profesjonalnych dziś!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stafford Global

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspe ... [+]

Korzyści

Program Master of Education jest niezbędny dla wszystkich profesjonalistów, którzy pracują w środowisku edukacyjnym i chcą poprawić swoją zawodową naukę i poprawić perspektywy rozwoju kariery. Uczniowie mogą dostosować doświadczenie edukacyjne do indywidualnych doświadczeń, potrzeb i zainteresowań. Dostęp do programu odbywa się całkowicie na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania Uniwersytetu.

Program jest akredytowany przez International Baccalaureate Organization, a po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy mogą zarejestrować się na IB Advanced Certificate w nauczaniu i uczeniu się, Certificate in Leadership Practice i Advanced Certificate in Leadership Research dające możliwość kariery w publicznym, prywatnym lub międzynarodowe szkoły na całym świecie.... [-]

Syria Damascus
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku