Magister Studia zawodowe w Niderlandy - Studia magisterskie

Studia magisterskie Studia zawodowe w Niderlandy. Szukaj studiów magisterskich w Niderlandy tutaj!

Studia zawodowe

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Ci, którzy prowadzą studia zawodowe często uważają, że taki program jest doskonałym sposobem na przygotowanie się do kariery po ukończeniu studiów. Tematyka tych kursów może obejmować informacje specyficzne dla branży, ogólne zasady zawodowe lub ważne umiejętności, takie jak przywództwo.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Studia magisterskie Studia zawodowe w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia zawodowe w Niderlandy.

Czytaj więcej

Erasmus + Master In International Zdrowia (EM + MIH)

Royal Tropical Institute (KIT)
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

Erasmus + Master in International Health mieszane Program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu program, który wymaga, aby być tylko 3 miesiące z dala od domu. Składa się on z trzech miesięcy kurs podstawowy na KIT po którym zaawansowanych modułów i praca są wykonywane przez e-learning w KIT ​​w Amsterdamie, Margaret University królowej i Bergen University. [+]

Chcesz studiować programu magistra, ale nie jesteś w stanie wyjść z pracy lub w domu przez rok? Program tego nowego pana podane przez KIT, Uniwersytet w Bergen i Margaret University królowej oferuje idealne rozwiązanie, dzięki czemu można korzystać z programu nauczania blended zrównoważony, który jest podany w części na miejscu, a częściowo przez innowacyjnych metod kształcenia na odległość.

Znak + mieszane główny program Erasmus to jeden rok w pełnym wymiarze czasu program, który wymaga, aby być tylko 3 miesiące z dala od domu. Składa się on z trzech miesięcy kurs podstawowy na KIT po którym zaawansowanych modułów i praca są wykonywane przez E-learning na trzy instytuty.... [-]