Filter
Studia magisterskie
Ameryce Południowej Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Nauka o żywności i napojach w Ameryce Południowej. Szukaj studiów magisterskich w Ameryce Południowej tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Studia magisterskie Nauka o żywności i napojach w Ameryce Południowej. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Nauka o żywności i napojach w Ameryce Południowej.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Nauka o żywności i napojach, Ameryce Południowej

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

UPC oferuje lecznicze kariery i Zarządzanie kulinarne, z misją do szkolenia specjalistów integralności i innowacyjnych prowadzić zrównoważony rozwój kulinarną i gastronom ... [+]

UPC oferuje lecznicze kariery i Zarządzanie kulinarne, z misją do szkolenia specjalistów integralności i innowacyjnych prowadzić zrównoważony rozwój kulinarną i gastronomiczną, co do planowania i zarządzania projektami opłacalne ekonomicznie gastronomicznych i szkolić najlepszych kucharzy i przedsiębiorców, dając im narzędzia niezbędne do reprezentowania naszego kulinarnego tożsamości i tworzenia własnych stylów z solidnych argumentów. W oparciu o zróżnicowanej siatki i zindywidualizowanego nauczania, a także z udziałem specjalistów krajowych i zagranicznych, program ten ma multidyscyplinarne podejście, obejmujące różne dziedziny nauki związanej ze sztuką gotowania. Wiąże się to z różnych dziedzin: od badań, nauki i analizy naszej kultury i historii do zastosowań i technik, które wyróżniają międzynarodowych trendów. ... [-]

Peru Lima
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku