Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia radiowe. Znajdź studia magisterskie na kierunku Studia radiowe

Tytuł magistra jest uznanym na całym świecie akademickim oznaczeniem, które rozwija umiejętności opracowane w powiązanym programie studiów licencjackich. Studenci przyjęci na studia magisterskie zwykle ukończyli już kompleksowe zajęcia w szkolnictwie wyższym z szerokiego zakresu dyscyplin, w tym, ale nie wyłącznie, z języka angielskiego, historii, podstawowej matematyki, nauk humanistycznych, filozofii, sztuk pięknych i nauk społecznych.

Czym jest Master in Radio Studies? Ten rygorystyczny kierunek studiów jest zwykle ukończony za około dwa lata i obejmuje dokładny przegląd i edukację we wszystkich aspektach współczesnej produkcji radiowej, zarówno w środowiskach korporacyjnych, jak i zewnętrznych. Studenci powinni spodziewać się studiowania radia i dźwięku oraz edycji, technik mikrofonowania, nagrań i umiejętności internetowych, tworzenia i planowania programów, odlewania talentów, pracy zespołowej i zarządzania projektami, a także innych powiązanych obszarów. Dodatkowa uwaga zostanie zwrócona na względy moralne i etyczne, ponieważ odnoszą się do środków masowego przekazu.

Studenci, którzy z powodzeniem uzyskują tytuł magistra studiów radiowych, są wyposażeni w umiejętności potrzebne do pracy w szerokim zakresie konkurencyjnych globalnych firm i często są zatrudniani wcześniej i mogą żądać wyższych pensji niż ich mniej wykształceni odpowiednicy.

Koszt uzyskania tytułu magistra studiów radiowych znacznie różni się zarówno w regionie szkolnym, jak i geograficznym, więc zainteresowani uczniowie są zachęcani do bezpośredniego kontaktu z każdą szkołą zainteresowaną, aby uzyskać szczegółowe i odpowiednie informacje o czesnym.

Studenci studiów radiotechnicznych są przygotowywani do pracy w szerokim asortymencie multimedialnych umiejętności. Wiele osób od razu znajduje pracę w produkcji radiowej, programowaniu, wiadomościach, reklamach i reklamach między innymi. Podczas gdy wielu studentów natychmiast po ukończeniu studiów poszukuje pracy w przemyśle rozrywkowym lub w szkolnictwie wyższym, inni jeszcze wykorzystują stopnie radiofonii jako odskocznię do uzyskania jeszcze wyższego stopnia zaawansowania.

Jeśli magister studiów radiowych brzmi jak odpowiedni kurs dla Ciebie, zapoznaj się z licznymi możliwościami edukacyjnymi dostępnymi na całym świecie, korzystając z naszej szerokiej bazy danych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

2 Results in Studia radiowe

CPA Online

Jeśli chcesz pełne szkolenie w ośrodku radiowym, opanowaliśmy CPA Radio Online, czego potrzebujesz. Jest to stopień mistrzem internetowego jest przez wielu ćwiczeń, główn ... [+]

Mistrz radia

Jeśli chcesz pełne szkolenie w ośrodku radiowym, opanowaliśmy CPA Radio Online, czego potrzebujesz. Jest to stopień mistrzem internetowego jest przez wielu ćwiczeń, główne zagadnienia związane z profesjonalnym radiem: mowy, dubbing, radio internetowe i twórcze radiowe.

Zawartość tego pana w radiu internetowym są zorientowane na potrzeby rynku pracy wymaga dziś profile zawodowe. Mieć poparcie profesora prestiżu i można uczestniczyć w dyskusjach z profesjonalistów z branży transmisji strumieniowej.

Po mistrz zakończył się w radiu, będziesz miał wykształcenie wyższe z punktów ECTS oprócz własnego kanału podcastu z całą swoją pracę, to pokaże jako prezentacji, które pomogą Ci podjąć pierwsze kroki na rynku radiowym .... [-]

Hiszpania Zaragoza
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1250 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Nasz absolwent telewizyjny, radiowy i filmowy program pokaże, w jaki sposób filmy są reżyserowane, w jaki sposób pisane są scenariusze telewizyjne i filmowe oraz w jaki s ... [+]

Nasz absolwent telewizyjny, radiowy i filmowy program pokaże, w jaki sposób filmy są reżyserowane, w jaki sposób pisane są scenariusze telewizyjne i filmowe oraz w jaki sposób powstają programy radiowe. Dowiesz się, jak opowiadać historie za pomocą efektów wizualnych i dźwięku. Będziesz studiować systemy produkcji, dystrybucji i wystawy. Będziesz pracować z naszą doświadczoną kadrą, aby zbudować własny program w oparciu o twoje zainteresowania i cele.

Nauczysz się również od odnoszących sukcesy i znanych gości, którzy odwiedzają kampus lub dołączają do zajęć przez Skype. Nasze połączenia w Los Angeles, Nowym Jorku i innych globalnych centrach rozrywki mogą dostarczyć profesjonalnych porad i wskazówek, jak tworzyć telewizję, radio, film i internet.... [-]

Stany Zjednoczone Syracuse
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku