close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Studia menedżerskie w Ameryka Środkowa i Karaiby

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.  Executive Education jest ważne dla innowacyjnych i nowoczesnych liderów w naszym dynamicznym świecie biznesu. Potrzeba twórczego, myślących przywódców… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Executive Education jest ważne dla innowacyjnych i nowoczesnych liderów w naszym dynamicznym świecie biznesu. Potrzeba twórczego, myślących przywódców na nowy poziom.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Studia menedżerskie. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Studia menedżerskie w Ameryka Środkowa i Karaiby.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University College Of The Caribbean
Kingston , Jamajka

Program tego pana zapewnia odpowiednią i nowatorskie programy nauczania, aby pomóc administratorom pracy wzmocnić swoją wiedzę o współczesnych praktyk administracji publicznej ... +

Program tego pana zapewnia odpowiednią i nowatorskie programy nauczania, aby pomóc administratorom pracy wzmocnić swoją wiedzę o współczesnych praktyk administracji publicznej. -
Magisterskie
studia niestacjonarne
20 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami