$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Studia interdyscyplinarne w Grecja. Szukaj studiów magisterskich w Grecja tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze mo… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

Studia magisterskie Studia interdyscyplinarne w Grecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia interdyscyplinarne w Grecja.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Grecji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University Of Crete
Heraklion, Grecja

Interdyscyplinarny program dla absolwentów z zakresu MÓZG i UMYSŁ jest prowadzony przez School of Medicine of the University Of Crete .

Interdyscyplinarny program dla absolwentów z zakresu MÓZG i UMYSŁ jest prowadzony przez School of Medicine of the University Of Crete . -
Magisterskie
Język angielski, Grecki