Magister Studia humanistyczne w Turcja - Studia magisterskie

Studia magisterskie Studia humanistyczne w Turcja. Szukaj studiów magisterskich w Turcja tutaj!

Studia humanistyczne

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Jeśli student chce stać się społecznym pracowników, pedagog lub dowolny karierę udziałem dużych umiejętności artystyczne, humanistyczne i społeczne mogą być poprawny obszar badań. To pole prezentuje szeroki wachlarz klas, które uczą uczestnikom różnorodne umiejętności, które są cenne w wielu gałęziach przemysłu.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Studia magisterskie Studia humanistyczne w Turcja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia humanistyczne w Turcja.

Czytaj więcej

Magister Europy i Studiów Międzynarodowych - Integracja Europejska

Centre international de formation européenne (CIFE)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2019 Turcja Istanbul

Angielskojęzyczny program studiów „Integracja europejska i Global Studies” w Berlinie-Nicea Rzym / Istanbul [+]

Kursy są podzielone na pięć modułów:

Stosunki międzynarodoweintegracja europejskaGospodarka i globalizacjaFederalizm i zarządzanieWarsztaty umiejętności zawodowe

Program w języku angielskim jest podzielony na trzy trymestry i odbędzie się w Berlinie - Nicea - Stambuł / Rzym.

[-]