Filter
Studia magisterskie
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia humanistyczne w Nowa Zelandia. Szukaj studiów magisterskich w Nowa Zelandia tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Nauki humanistyczne i społeczne jest zróżnicowana dziedzina nauki, która może przygotować uczniów do szerokiej gamy kariery w ogromnej gamie branż. Ci, którzy chcą pracować w sektorze usług społecznych, edukacji lub jakiejkolwiek kariery udziałem sztuki mogą korzystać z koncentrując się na tym obszarze.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Studia magisterskie Studia humanistyczne w Nowa Zelandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia humanistyczne w Nowa Zelandia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia humanistyczne, Nowa Zelandia

IPU New Zealand

IPU Nowa Zelandia oferuje dwa podyplomowe kwalifikacje: Master of International Studies, Podyplomowe Dyplom Studiów Międzynarodowych. Oba te kwalifikacji mają charakter i ... [+]

IPU Nowa Zelandia oferuje dwa podyplomowe kwalifikacje:

Master of International Studies Dyplom Studiów Podyplomowych Studiów Międzynarodowych

Oba te kwalifikacji mają charakter interdyscyplinarny. Studenci studiów mieszankę biznesu, stosunków międzynarodowych i nauk o środowisku do rozwijania wiedzy i umiejętności praktycznych do angażowania się w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu.

Zaprojektowany dla wysokiej osiągnięcia specjalistów, którzy szukają możliwości kariery międzynarodowej, Master of International Studies dostarczy Ci z uznaniem, jak firmy, rząd i gospodarka światowa interakcji. Będzie rozwijać zdolność do myślenia w skali globalnej, zarządzać ludźmi w ustawieniach wielokulturowych i zostaną wyposażone, aby przejść do satysfakcjonującej kariery zawodowej w międzynarodowej firmie, agencji rządowych, międzynarodowej agencji pomocy lub organizacji z globalnych powiązań biznesowych.... [-]

Nowa Zelandia Palmerston North
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Massey University

Dzięki Master of Applied Linguistics Massey pomożesz w nauczaniu w drugim języku w wielojęzycznym świecie. ... [+]

Jak to jest?

Master of Applied Linguistics zapewnia profesjonalistów we wszystkich dziedzinach nauczania w drugim języku, w tym w nauczaniu języka angielskiego na rzecz obcokrajowców (TESOL), z kwalifikacjami spełniającymi ich specyficzne połączenie potrzeb zawodowych i badawczych. Ta kombinacja jest coraz ważniejsza zarówno w warunkach domowych, jak i międzynarodowych.

Zdobądź umiejętności w świecie rzeczywistym

Użyjesz teorii, metod i podejść opartych na problemach, które odnoszą się do problemów językowych w świecie rzeczywistym. Master of Applied Linguistics koncentruje się na nabywaniu drugiego języka i używaniu języka w coraz bardziej zglobalizowanym i cyfrowym świecie.... [-]

Nowa Zelandia Palmerston North
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku