close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Statystyka w Glasgow 2021/2022

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej. Jak naukowcy ustalić, co jest prawdą, na podstawie danych zbieranych? To pytanie jest jednym z centralnych problemów statystyki, która wykorzystuje modele matema… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Jak naukowcy ustalić, co jest prawdą, na podstawie danych zbieranych? To pytanie jest jednym z centralnych problemów statystyki, która wykorzystuje modele matematyczne wyciągnąć użyteczne wnioski o realnym świecie.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Glasgow to największe miasto w Szkocji, z populacją około 600.000 w samym mieście, a ponad 2 mln, jeśli okoliczne miasteczka w Clydeside konurbacji są brane pod uwagę.

Studia magisterskie Statystyka w Glasgow. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Glasgow.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Glasgow Postgraduate Programmes
Glasgow, Wielka Brytania

Ten Masters in Advanced Statistics zapewni Ci wiedzę i doświadczenie w zakresie zasad, teorii i praktycznych umiejętności statystyki.

Ten Masters in Advanced Statistics zapewni Ci wiedzę i doświadczenie w zakresie zasad, teorii i praktycznych umiejętności statystyki. -
Magisterskie
Studia dzienne
12 miesiące
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
University of Glasgow Postgraduate Programmes
Glasgow, Wielka Brytania

Ten tytuł Masters in Statistics zapewni Ci wiedzę i doświadczenie w zakresie zasad, teorii i praktycznych umiejętności statystyki.

Ten tytuł Masters in Statistics zapewni Ci wiedzę i doświadczenie w zakresie zasad, teorii i praktycznych umiejętności statystyki. -
MSc
Studia dzienne
12 miesiące
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia