MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Statystyka w Stany Zjednoczone. Szukaj studiów magisterskich w Stany Zjednoczone tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Magister statystyki pozwala studentom uczyć się o statystykach dotyczących nauk społecznych, ekonometrii i finansów. Program przygotowuje studentów do pracy w branżach, które wymagają umiejętności statystycznych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia magisterskie Statystyka w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Stany Zjednoczone.

5 Wyniki z Statystyka, Stany Zjednoczone Filter

Program MicroMasters w dziedzinie statystyki i danych naukowych (Massachusetts Institute of Technology)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 60 tyg. Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Ten program MicroMasters w dziedzinie statystyki i nauki danych składa się z czterech kursów online i praktycznie zdawanego egzaminu, który zapewni podstawową wiedzę niezbędną do zrozumienia metod i narzędzi wykorzystywanych w nauce o danych oraz praktyczne szkolenie z zakresu analizy danych i uczenia maszynowego . Zapoznasz się z podstawami prawdopodobieństwa i statystyk, a także nauczysz się, wdrażasz i eksperymentujesz z technikami analizy danych i algorytmami uczenia maszynowego. Ten program przygotuje Cię do tego, aby stać się świadomym i skutecznym lekarzem danych, który dodaje wartość organizacji. Poświadczenie może być stosowane, w przypadku studentów przyjęci, w kierunku doktora. w systemie społecznym i inżynieryjnym (SES) za pośrednictwem Instytutu Danych, Systemów i Społeczeństwa MIT (IDSS) lub może przyspieszyć twoją ścieżkę do uzyskania tytułu magistra na innych uniwersytetach na całym świecie.

Program MicroMasters w Analytics: niezbędne narzędzia i metody (Georgia Tech)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 75 tyg. Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Poznaj podstawowe umiejętności analityczne na żądanie, aby zmaksymalizować wpływ na biznes i rozwijać swoją karierę jako analityk.

Program MicroMasters w zarządzaniu opartym na dowodach (Australian National University)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 - 96 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Zdobądź umiejętności krytycznego myślenia i wiedzę potrzebne, aby stać się bardziej skutecznym decydentem.

Master in Measurement

Florida State University, College of Education
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Tallahassee

Jako jeden z 20 najlepszych programów absolwentów psychologii edukacyjnej w naszym kraju, nasz program pomiarów i statystyk przygotuje Cię do pracy z danymi oraz narzędziami statystycznymi i pomiarowymi, które informują nas o edukacji - o szkołach, uczniach, nauczycielach i ich wynikach.

Magister analityki biznesowej

Hult International Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 11 miesiące Sierpień 2020 Stany Zjednoczone San Francisco

Zaplanuj karierę w STEM i naucz się przekładać statystyki i analizy danych na wpływające na decyzje biznesowe w dobie dużych zbiorów danych dzięki Hult Mastersowi w dziedzinie analityki biznesowej firmy Hult .