MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Statystyka w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister statystyki pozwala studentom uczyć się o statystykach dotyczących nauk społecznych, ekonometrii i finansów. Program przygotowuje studentów do pracy w branżach, które wymagają umiejętności statystycznych.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Statystyka w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Rosja.

2 Wyniki z Statystyka, Rosja Filter

Magister statystycznej teorii uczenia się

Высшая школа экономики
Rosja, Moskwa + 7 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
14 Aug 2020
Język angielski
Stacjonarne

Program ten znajduje się na skrzyżowaniu różnych dyscyplin współczesnej matematyki i informatyki, w tym statystyki, optymalizacji, teorii uczenia się, teorii informacji, teori ...

Czytaj więcej

Magister nauk statystycznych

University of Bologna
Włochy, Bolonia + 21 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

International Master's (Second Cycle Degree) w dziedzinie nauk statystycznych ma na celu wyszkolenie ekspertów zdolnych do zarządzania, analizowania i interpretowania danych w ...

Czytaj więcej