MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Statystyka w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Magister statystyki pozwala studentom uczyć się o statystykach dotyczących nauk społecznych, ekonometrii i finansów. Program przygotowuje studentów do pracy w branżach, które wymagają umiejętności statystycznych.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Statystyka w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Rosja.

2 Wyniki z Statystyka, Rosja Filter

Mistrz stosowanych statystyk z analizy sieci

HSE Higher School of Economics
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
14 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Applied Statistics z analizy sieci jest realizowany przez NRU HSE Międzynarodowego Laboratorium Badań Stosowanych Network. Akademicki Inspektor programu jest Stanley ...

Czytaj więcej

Magister statystycznej teorii uczenia się

HSE Higher School of Economics
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
14 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten znajduje się na skrzyżowaniu różnych dyscyplin współczesnej matematyki i informatyki, w tym statystyki, optymalizacji, teorii uczenia się, teorii informacji, teori ...

Czytaj więcej