MASTERSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Statystyka

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Magister Statystyki dostarcza pomysły i narzędzia wykorzystywane w niemal wszystkich zawodów w tym sektorze, w tym bankowości / finansów, administracji, badań medycznych, przemysłu farmaceutycznego i firm internetowych.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Statystyka. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Statystyka.

4 Wyniki z Statystyka, Kształcenie na odległość Filter

Program MicroMasters w dziedzinie statystyki i danych naukowych (Massachusetts Institute of Technology)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 60 tyg. Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Ten program MicroMasters w dziedzinie statystyki i nauki danych składa się z czterech kursów online i praktycznie zdawanego egzaminu, który zapewni podstawową wiedzę niezbędną do zrozumienia metod i narzędzi wykorzystywanych w nauce o danych oraz praktyczne szkolenie z zakresu analizy danych i uczenia maszynowego . Zapoznasz się z podstawami prawdopodobieństwa i statystyk, a także nauczysz się, wdrażasz i eksperymentujesz z technikami analizy danych i algorytmami uczenia maszynowego. Ten program przygotuje Cię do tego, aby stać się świadomym i skutecznym lekarzem danych, który dodaje wartość organizacji. Poświadczenie może być stosowane, w przypadku studentów przyjęci, w kierunku doktora. w systemie społecznym i inżynieryjnym (SES) za pośrednictwem Instytutu Danych, Systemów i Społeczeństwa MIT (IDSS) lub może przyspieszyć twoją ścieżkę do uzyskania tytułu magistra na innych uniwersytetach na całym świecie.

Program MicroMasters w Analytics: niezbędne narzędzia i metody (Georgia Tech)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 75 tyg. Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Poznaj podstawowe umiejętności analityczne na żądanie, aby zmaksymalizować wpływ na biznes i rozwijać swoją karierę jako analityk.

Program MicroMasters w zarządzaniu opartym na dowodach (Australian National University)

edX
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 - 96 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cambridge + 1 więcej

Zdobądź umiejętności krytycznego myślenia i wiedzę potrzebne, aby stać się bardziej skutecznym decydentem.

Magister statystyk przez kształcenie na odległość

Hasselt University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Hasselt Diepenbeek + 2 więcej

Jedną z zasad jesteśmy pamiętając przy tworzeniu programu odległość jest do utrzymania go jak najbliżej programu na terenie kampusu, jak to możliwe, nie tylko jego treści i metod nauczania, ale również sposób oceniania uczniów.