MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Statystyka w Santa Cruz de Tenerife 2020

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Statystyka jest bardzo istotne pole zastosowań w wielu różnych dyscyplin naukowych, takich jak medycyna, nauki przyrodnicze, edukacji, psychologii i edukacji. Jest to również pożądane umiejętności dla pracowników przemysłu, biznesu i rządu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia magisterskie Statystyka w Santa Cruz de Tenerife. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Santa Cruz de Tenerife.

1 Wyniki z Statystyka, Santa Cruz de Tenerife Filter

Mistrz w modelowaniu i matematycznych badań, statystyki i informatyki

Universidad de La Laguna
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Ten mistrz ma szeroki zakres tematów zmierzających do potrzeb zorientowanych centrów technologicznych oraz R + D + i podmiotami w zakresie badań matematyki. W rzeczywistości, ...

Czytaj więcej