MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Statystyka w Francja. Szukaj studiów magisterskich w Francja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Magister Statystyki dostarcza pomysły i narzędzia wykorzystywane w niemal wszystkich zawodów w tym sektorze, w tym bankowości / finansów, administracji, badań medycznych, przemysłu farmaceutycznego i firm internetowych.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Studia magisterskie Statystyka w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Statystyka w Francja.

2 Wyniki z Statystyka, Francja Filter

Master 1 w ekonometrii i statystyki

Toulouse School Of Economics TSE
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The 1st roku Mistrza 1 w ekonometrii i statystyki przewiduje rygorystyczne szkolenie w zakresie głównych dziedzin ekonomii.

Czytaj więcej

Master 2 w statystyce i ekonometrii

Toulouse School Of Economics TSE
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz 2 "Statystyka i ekonometria" rozwija uczniów, którzy wcześniej uzyskali solidne zestaw umiejętności w dziedzinie ekonomii i / lub statystyki matematycznej.

Czytaj więcej