MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Sprawy konsumenckie Niemcy tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Stopień Magister Spraw Konsumenckich zamierza nauczać o ochronie konsumentów i wzmocnienie pozycji. Koncentruje się ona na konsumentów środowisk społecznych i gospodarczych. Stwarza ekspertów Konsumentów zarządzania, które są cenne dla każdej organizacji, która świadczy usługę lub produkt.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Sprawy konsumenckie w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Sprawy konsumenckie w Niemcy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Sprawy konsumenckie, Niemcy Filter

Magister ekonomii i administracji biznesowej - globalny marketing i kultura konsumencka

University of Southern Denmark
MSc
01 Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten wyjątkowy program przygotowuje Cię do zmieniającej się roli marketingu i komunikacji w szybko zmieniającej się zglobalizowanej gospodarce kulturalnej. Uczy zrozumienia rel ...

Czytaj więcej

Program European Master w sprawach konsumenckich (EURECA)

TUM (Technische Universität München) Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ochrony Konsumentów jest na całym świecie rośnie dziedzinie badań i szkolnictwa wyższego. Analizuje konsumentów w ich otoczeniu gospodarczym, społecznym i ekologicznym. Badani ...

Czytaj więcej