Filter
Studia magisterskie
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Sports Business Management Francja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Sports Business Management w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Sports Business Management w Francja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Sports Business Management, Francja

AMOS - The International Sport Business School

Cykl ten składa się z 4 i 5 roku i wydaje poziom II stopnia w "Zarządzaniu organizacjami sportowymi" zarejestrowanym w RNCP. Celem MBS AMOS jest przeszkolenie naszych stu ... [+]

Cykl ten składa się z 4 i 5 roku i wydaje poziom II stopnia w "Zarządzaniu organizacjami sportowymi" zarejestrowanym w RNCP. Celem MBS AMOS jest przeszkolenie naszych studentów na stanowiskach kierowniczych w ciągu 2 lat, przekształcenie ich w prawdziwych profesjonalistów dzięki różnorodnym modułom, wdrożeniom, praktycznym przypadkom i pomoc w znalezieniu firmy zgodnej z ich profesjonalnym projektem.

[-]
Francja Paris Nice Lyon Lille Bordeaux  + 2 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku