Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Sport Instruction tutaj!

Studia magisterskie to studia podyplomowe, które wymagają ukończenia studiów licencjackich przed aplikacją. Posiadanie dyplomu magisterskiego oznacza, że ​​osoba wykazała się zaawansowaną wiedzą na temat konkretnego obszaru studiów.

Czym jest Mistrz Instrukcji Sportowej? Zajęcia sportowe należy do kategorii coachingu sportowego, zarządzania sportem i sportu. Większość programów przygotowuje Cię do spełnienia wymagań wiodących sportów indywidualnych i zespołowych na wszystkich poziomach. Na poziomie mistrza najprawdopodobniej zostanie wprowadzony do zaawansowanego zrozumienia technik szkolenia i przywództwa, umiejętności sportowych, ludzkiego rozwoju umysłowego i fizycznego oraz aktualnych postępów technologicznych w ocenie sportowej.

Nieocenioną umiejętnością, jaką możesz osiągnąć poprzez ukończenie programu nauczania sportu, jest motywowanie innych do samodoskonalenia. Prawdopodobnie możesz zdobywać umiejętności przywódcze, a także rozwiązywać problemy.Te umiejętności przygotowują Cię do zaawansowanej kariery w przemyśle sportowym i poza nim.

W szkołach wyższych i na całym świecie oferowane są kursy instruktażowe i szkoleniowe. Możesz nawet zarabiać na magisterskich online. Koszty mogą się znacznie różnić w zależności od lokalizacji i długości programu. Skontaktuj się ze szkołą, aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat czesnego i opłat.

Zdobywając mistrz sportu, możesz uprawiać się do trenowania sportu w placówkach oświatowych, gdzie pracujesz z dziećmi w różnym wieku lub możesz wybrać bardziej nadrzędną pozycję, np. Administratora sportu. Administratorzy sportu zapewniają sprawne funkcjonowanie organizacji sportowych. Istnieje również możliwość stania się fizjologiem ćwiczeń, w którym skoncentruje się na sposobie reagowania na trening i ćwiczenia organizmu.

Zarabianie na wyższym poziomie wymaga poświęcenia i dyscypliny.Studia magisterskie online w zakresie instruktażu sportowego pozwalają kontynuować naukę, wychowywać rodzinę lub zarabiać na życie. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

2 Results in Sport Instruction

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Cykl Sport Studiów ma specjalizować się w techników sportowych w zakresie planowania i zarządzania ćwiczeń i szkoleń, aby interweniować w wsparcia technicznego dla zwykł ... [+]

Prezentacja Cykl Sport Studiów ma specjalizować się w techników sportowych w zakresie planowania i zarządzania ćwiczeń i szkoleń, aby interweniować w wsparcia technicznego dla zwykłych lekarzy sportowych.

Ogólnie rzecz biorąc, mamy zamiar stworzyć perspektywę wielodyscyplinarnego szkolenia, opartego na wiedzy naukowej, technicznej i metodologicznej, ramy solidnej edukacji w kategoriach etycznych i moralnych.

Chciał również opracowanie refleksyjnej postawy i krytyczne, kluczowe znaczenie dla poprawy procesów samo-formacyjnych, innowacji i optymalizacji jej interwencji, podstawowych dla rozwoju doskonałości zawodowej. Ponadto, ważnym jest, aby rozwijać wiedzę, która pozwoli im udziału w realizacji planów i systemów strategicznych określonych przez bardziej wykwalifikowanych trenerów, a także ich zaangażowanie w koordynację zadań i nadzór mniej doświadczonych trenerów.... [-]

Portugalia Viseu
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Portugalia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Viseu
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Instituto Politécnico de Santarém

Kurs ma na celu przyczynienie się do szkolenia specjalistycznego absolwentów i rozwoju stosowanych badań i wiedzy naukowej w kontekście zawodowym sportowej. ... [+]

Czas trwania: 2 lata Korzyści: Zakwaterowanie i kurs języka portugalskiego (30 godzin)

Edukacja dostarczone w języku:

Stawki *:

Aplikacja -35 € Roczne - 1000 € (bez zakwaterowania) 3000 zł (zakwaterowanie) Zastosowanie - 35 €

Edukacja w języku angielskim:

Stawki *:

Aplikacja -35 € Roczne - 3500 € (zakwaterowanie) Zastosowanie - 35 € Poniższe wartości będzie terminowe podlegają potwierdzeniu cele

Kurs ma na celu przyczynienie się do szkolenia specjalistycznego absolwentów i rozwoju stosowanych badań i wiedzy naukowej w kontekście zawodowym sportowej. Kurs zakłada, że ​​uczniowie powinni mieć wiedzę i zdolność rozumienia na poziomie, który trzyma się na wiedzy uzyskanej przy pierwszym poziomie cyklu w zakresie szkolenia sportowego, kondycji fizycznej i zdrowia, sportu i wychowania fizycznego charakteru, zwiększyć i wzmocnić w specjalistycznej dziedzinie sportu, w różnych kierunkach; i że studenci powinni dogłębnie poznać okolicę naukowe Sport i specjalizują się swoją wiedzą w zakresie badań stosowanych interwencji i szkolenia z różnych dziedzin sportu, które są specjalności zastosowane w głównym obszarze.... [-]

Portugalia Santarém
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Portugalia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Santarém
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku