$close

Filtry

Zobacz wyniki

Magister Eastern Province - Szukaj studiów magisterskich w Eastern Province tutaj

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych b… Czytaj więcej

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Istnieją trzy główne uczelnie zlokalizowane w Sierra Leone, które przyciągają studentów lokalnej i międzynarodowej. Ponadto, istnieje kilka wyspecjalizowanych instytucji szkolnictwa wyższego, które skupiają się na szkoleniu przyszłych pedagogów, jak również obiektów, które koncentrują się na duchownych szkoleniowych.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Sierra Leone
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Bear Valley Bible Institute
Kenema, Sierra Leone

Bear Valley Bible Institute oferuje dwa tytuły magisterskie dla kaznodziejów i chrześcijańskich pracowników kościoła Pana: magister biblistyki i magistra teologii.

Bear Valley Bible Institute oferuje dwa tytuły magisterskie dla kaznodziejów i chrześcijańskich pracowników kościoła Pana: magister biblistyki i magistra teologii. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia