Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie School Counseling. Znajdź studia magisterskie na kierunku School Counseling

Tytuł magistra jest kwalifikacją podyplomową, która może trwać od jednego do czterech lat. Niektóre programy wymagają od studentów napisania pracy magisterskiej lub egzaminu kwalifikacyjnego oraz wypełnienia określonej liczby godzin kredytowych. Programy mogą być profesjonalne lub oparte na badaniach.

Co to jest Master in School Counselling? Studenci są zwykle poinstruowani w zakresie strategii doradzania uczniom, szkołom, rodzinom i społecznościom K-12. Uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach, takich jak zasady poradnictwa szkolnego, umiejętności i techniki poradnictwa, koncepcje systemów rodzinnych, poradnictwo multikulturowe, rozwój i rozwój człowieka oraz psychopatia i diagnoza. Osoby w programie magisterskim mają tendencję do uczenia się, aby pomóc uczniom w każdym wieku skoncentrować się na rozwoju akademickim, zawodowym, społecznym i emocjonalnym, pozwalając im osiągnąć sukces w szkole i przygotować się do prowadzenia satysfakcjonującego życia jako osoby dorosłe.

Istnieje wiele korzyści z tytułu uzyskania tytułu magistra w zakresie poradnictwa szkolnego. Absolwenci zazwyczaj rozwijają doskonałe umiejętności słuchania. Poprzez nauczanie innych, jak skupiać się na celach, zazwyczaj podnoszą te umiejętności. Uczniowie mogą również zdobyć doświadczenie w pracy z osobami z różnych środowisk. Pozwala im to być osobami współczującymi, które rozumieją funkcjonowanie różnorodnej społeczności.

Uniwersytety na całym świecie oferują różne programy magisterskie, a koszty mogą się różnić w zależności od czasu ukończenia i zajęć. Skontaktuj się z konkretnymi szkołami zainteresowań, aby uzyskać informacje na temat oczekiwań w zakresie czesnego.

Mistrz w poradnictwie szkolnym może przygotować uczniów do pracy jako doradcy szkolni, asystenci administracyjni i inne stanowiska akademickie. Niektórzy absolwenci prowadzą karierę w organizacjach non-profit, gdzie mogą pomagać dzieciom upośledzonym i krzywdzonym. Absolwenci mogą również kwalifikować się do kariery zawodowej jako menedżerowie przypadków klinicznych, pracownicy socjalni, mentorzy lub nauczyciele kształcenia specjalnego. Dzięki niewielkiej liczbie dodatkowych zajęć i licencji absolwenci mogą znaleźć pracę jako specjaliści zdrowia psychicznego i terapeuci zdrowia psychicznego.

Tytuł magistra w zakresie poradnictwa szkolnego można łatwo zrealizować w tradycyjnym środowisku kampusowym lub za pośrednictwem internetowego programu studiów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z School Counseling

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Master of Education w Programie Doradztwa Szkolnego to 48 godzin semestr, program CACREP Accredited. Program obejmuje praktyczny (100 godzin klinicznych) oraz dwa staże ( ... [+]

Misją Programu Doradczego Radców Prawnych na Alabama State University jest przygotowanie absolwentów, którzy będą pełniąc rolę profesjonalnych doradców w szkołach i agencjach społecznościowych. Program zapewnia solidne ramy w teorii i technik poradnictwa, a także „hands-on” Praktyka i staż doświadczeń.

Oczekuje się, że absolwenci wykazują wysoki poziom samoświadomości; etyczne zachowanie; znajomość adaptacyjnych i nieprzystosowawczym procesów myślowych i zachowań; umiejętności do dokonania pozytywnych zmian w zachowaniu klienta; i osobiste cechy opiekuńczy, empatycznych pomocników.

Test Mistrz Edukacji w Szkole Doradztwo Program jest 48 godzin semestr, CACREP Accredited program. Program obejmuje praktyczny (100 godzin klinicznych) oraz dwa staże (600 godzin klinicznych) w lokalnych szkołach podstawowych, średnich i wyższych. Nasi absolwenci są szkoleni w modelu narodowym ASCA, ze szczególnym naciskiem na opracowanie, wdrożenie i ocenę programu. Absolwenci są również wyposażeni w wiedzę na temat skutecznych interwencji i umiejętności wdrażania tych interwencji.... [-]

Stany Zjednoczone Montgomery
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Universidade da Coruña

Mistrz w nauczaniu obowiązkowym Secondary Education, kształcenie zawodowe i nauczaniu języków, to tytuł Wydział Nauk o Edukacji, należące do obszaru nauk społecznych i pr ... [+]

Wprowadzenie

A Magister nauczania obowiązkowego Secondary Education, kształcenie zawodowe i Nauczania JęzykaJest to tytuł Wydział Nauk o Edukacji, należące do obszaru nauk społecznych i prawnych.

Mistrz wymaga ukończenia 60 punktów teoretycznych i praktycznych kredytów. Te kredyty są dystrybuowane w następujący sposób: Generic moduł (16 kredytów) szczególne moduł (26 kredytów) Praca Praktyki i praca magisterska (18 punktów).

Generic Moduł jest wspólne dla wszystkich studentów uczestniczących i uczestniczy w zajęciach jest obowiązkowa. Specyficzny moduł i Praktyki są różne w zależności od specyfiki każdej trasie lub specjalności. Praktyka ma także charakter twarz i rozwija się w szkołach średnich ustalonych w porozumieniu z Xunta de Galicia.... [-]

Hiszpania A Coruña
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Grand Canyon University

Studia magisterskie Grand Canyon University w zakresie poradnictwa szkolnego przygotowują osoby z tytułem licencjata, aby rozpocząć karierę szkolnego doradcy zawodowego i ... [+]

Studia magisterskie Grand Canyon University w zakresie poradnictwa szkolnego przygotowują osoby z tytułem licencjata, aby rozpocząć karierę szkolnego doradcy zawodowego i uzyskać certyfikat.

Tytuł magistra jest kolejnym krokiem na drodze do awansu zawodowego w dwóch dziedzinach wpływu - edukacji i doradztwie. Dzięki ukończeniu tego stopnia nauczyciele szkolni mogą czuć się bardziej pewni siebie i stać się kompetentni w pomaganiu młodym osobom w pokonywaniu przeszkód, przygotowując się do kolejnego etapu swojej edukacyjnej podróży i realizowania swoich marzeń zawodowych.

Tematy zajęć obejmują teorie i modele poradnictwa, umiejętności doradcze, doradztwo kulturowo zróżnicowane, organizację i administrację programu doradztwa szkolnego, poradnictwo grupowe, długość życia i rozwój, poradnictwo dla uczelni i kariery, metody badań i oceny programów, niepełnosprawności rozwojowe i współczesne problemy w poradnictwie szkolnym.... [-]

Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku