Filter
Studia magisterskie
Słowacja Bratislava Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Bratislava - Szukaj studiów magisterskich w Bratislava tutaj

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Słowacja to państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Liczy ponad pięć milionów ludzi. Główne powody do odwiedzenia Słowacji są jej naturalne piękno, żywy historia i ogromne możliwości dla relaksu. Słowacy są przyjazne i spokojne osoby żyjące w wolnym demokratycznym państwie. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Bratysława jest stolicą Słowacji o liczbie mieszkańców powyżej 400 tysięcy osób. Jest to największy w kraju i domu do Bratysławy i Devin Castle. Dwa są jednymi z wielu innych atrakcji miasta, kultury i architektury.

Magister Bratislava. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Bratislava. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Pan-European University

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze temat ... [+]

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze tematycznym.

Treść i natura ich studiów pozwala im zdobyć rozległą wiedzę, aby być kompetentnie zdolnym do rozwiązywania konkretnych zadań przypisywanych przez praktykę gospodarczą i rzeczywiste życie gospodarcze z niezbędnym stopniem kreatywności i autonomii. Absolwenci międzynarodowego programu studiów będą zaznajomieni z tematami z następujących dziedzin: gospodarka światowa, handel międzynarodowy, zarządzanie strategiczne, marketing międzynarodowy, finanse międzynarodowe i międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem... [-]

Słowacja Bratislava
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pan-European University

Nacisk kładzie się na głęboką wiedzę i zrozumienie różnych aspektów stosunków międzynarodowych - głównie politycznych, gospodarczych, prawnych, kulturowych itp. Oraz umie ... [+]

Po zakończeniu programu studiów "stosunki międzynarodowe i dyplomacja" , absolwenci studiów wyższych (drugiego stopnia studiów wyższych) mogą, przy wysokim poziomie niezależności i kreatywności, zastosować wiedzę teoretyczną w kontekście praktycznych sytuacji i zagadnień związanych do ich pracy w odpowiednich zawodach.

Nacisk kładzie się na głęboką wiedzę i zrozumienie różnych aspektów stosunków międzynarodowych - głównie politycznych, gospodarczych, prawnych, kulturowych itp. Oraz umiejętności komunikacyjnych, w tym komunikacji w międzynarodowych zespołach.

Po zakończeniu programu studiów "stosunki międzynarodowe i dyplomacja", (studia II stopnia magisterskie), absolwenci będą:... [-]

Słowacja Bratislava
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku