close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Rysunek techniczny. Znajdź studia magisterskie na kierunku Rysunek techniczny

Magister daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Te programy na poziomie magisterskim można zwykle ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat. Co to jest Master in Technical Drawing? Programy te mają na celu budowanie na konceptualnym zrozumieniu architektury, inżynierii i metod projektowania oraz ćwiczenie umiejętności rysowan… Czytaj więcej

Magister daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Te programy na poziomie magisterskim można zwykle ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat.

Co to jest Master in Technical Drawing? Programy te mają na celu budowanie na konceptualnym zrozumieniu architektury, inżynierii i metod projektowania oraz ćwiczenie umiejętności rysowania do wykorzystania w profesjonalnych warunkach. Tematy kursów mogą obejmować rysowanie w zakresie sztuk plastycznych, urbanistyki, technologii i nauk humanistycznych. Uczniowie są zachęcani do tworzenia ram umiejętności w oparciu o aktualne wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem w środowisku miejskim. Wstęp do programu może wymagać tytułu licencjata z architektury lub innej ściśle powiązanej dziedziny.

Zdobycie dyplomu z rysunku technicznego może przynieść korzyści uczniom na wiele sposobów zawodowych i osobistych. Poznanie skutecznych metod badawczych, zrozumienie wpływu spraw społecznych i inżynierskich oraz możliwość planowania i realizacji realistycznych projektów to cenne umiejętności, które można wykorzystać do indywidualnego wzbogacenia i uzyskania dostępu do konkurencyjnych stanowisk o wyższej pozycji.

Programy są dostępne na całym świecie, więc koszty i czas trwania kursu mogą się różnić w zależności od instytucji. Studenci zainteresowani rejestracją powinni skontaktować się z konkretnymi szkołami, pytając o koszty i wymagania.

Ukończenie studiów magisterskich na rysunku technicznym może pokazać absolwentom wiele interesujących możliwości kariery. Większość potencjalnych miejsc pracy znajduje się w branży architektonicznej jako kreślarze. Inne dziedziny wymagające przygotowania stanowisk to: inżynieria lądowa, elektronika i produkcja. Określone stanowiska pracy dla specjalistów od rysunków technicznych mogą obejmować architektów, projektantów produktów, programistów, inżynierów komputerowych, kreślarzy CAD, projektantów aplikacji, elektryków, specjalistów budowlanych, projektantów wnętrz i specjalistów elektronicznych.

Elastyczne kursy w niepełnym wymiarze godzin i kursy online są dostępne dla studentów o napiętych harmonogramach i ograniczonym dostępie lub możliwości uczestnictwa w placówce. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Universidad UNIACC
Santiago, Chile

Absolwenci Mistrza programu BIM będą specjaliści z globalną wizją i krytyki rozdrobnionym branży budowlanej, a także z pozytywnym świetle możliwości technologii jako czynnik z ... +

Absolwenci Mistrza programu BIM będą specjaliści z globalną wizją i krytyki rozdrobnionym branży budowlanej, a także z pozytywnym świetle możliwości technologii jako czynnik zmian i integracji wszystkich procesów, które zbiegają się w rzeczywistości zbudowany. -
Magisterskie
Studia dzienne
18 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami