MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepszą Rozwój gospodarczy tutaj!

Magister lub magister nauki to program edukacyjny, który wymaga około dwóch lat pełnego studium. Przed rozpoczęciem studiów magisterskich studenci muszą najpierw ukończyć studia licencjackie w podobnym polu. Po ukończeniu studiów magisterskich studenci mogą być w stanie znaleźć wysoko wykwalifikowane miejsca pracy, które zapewniają lepsze wynagrodzenie i możliwości awansu.

Co to jest magister rozwoju gospodarczego? W tym programie podyplomowym studenci uczą się na kursach makroekonomicznych i mikroekonomicznych, metodach ilościowych, teorii handlu, ekonomii politycznej, globalizacji, mikrofinansowaniu i modelowaniu, aby lepiej zrozumieć teorie rozwoju ekonomicznego i polityki wpływające na wzrost i rozwój społeczności na całym świecie . Uczniowie uzupełniają swoje zajęcia, a także końcowy dokument lub projekt badawczy, aby wykazać się wiedzą z zakresu rozwoju gospodarczego.

Zdobywając swój magister, studenci nabierają krytycznego myślenia, komunikacji i innowacyjnych umiejętności rozwiązywania problemów, które mogą być korzystne zarówno dla ich osobistego, jak i zawodowego życia. Absolwenci uczą się, jak wykorzystać ich wiedzę do problemów związanych z rzeczywistością, aby wprowadzić skuteczną zmianę.

Koszt uzyskania tytułu magistra w dziedzinie rozwoju gospodarczego może się nieco różnić w przypadku każdego ucznia i każdej szkoły. Zaleca się, aby uczniowie w pełni badali konkretną szkołę i program i jeśli potrzebują ubiegać się o stypendia.

Osoby, które ukończyły studia magisterskie w dziedzinie rozwoju gospodarczego, często mają wysokie zapotrzebowanie na stanowiska jako planiści urbanistyczni, koordynatorzy projektów rozwojowych i projektanci ekonomiczni, pracujący dla rządów lokalnych lub międzynarodowych, prywatnych firm zajmujących się rozwojem, twórców budowlanych, a nawet organizacji non-profit i charytatywnej Agencji.Wielu uczniów decyduje się na kontynuowanie nauki po ukończeniu studiów magisterskich i uzyskanie tytułu doktora nauk technicznych, aby móc kontynuować naukę i zrozumienie.

Zarabianie studiów magisterskich może być krokiem na drodze uczniów pracujących w celu osiągnięcia swoich celów na życie. Jeśli chcesz poszerzyć swoją edukację, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej przez Ciebie szkoły, wypełniając formularz wstępny.

9 Wyniki z Rozwój gospodarczy Filter

Stopień magistra w dziedzinie regionalnego i lokalnego rozwoju gospodarczego

Universidade Católica De Moçambique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Luty 2020 Mozambik Maputo

Przebieg Profesjonalne Masters w regionalnych i lokalnych Rozwoju Gospodarczego regulowane przez prawo n.27 / 2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w gazecie rządowej serii I, numer 38, Statutu Uniwersytetu Katolickiego i Mozambiku rozporządzenie obowiązujące na Wydziale Turystyki i Zarządzania Informacją.

Stopień magistra w dziedzinie rozwoju regionalnego

Universidad de La Laguna
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Santa Cruz de Tenerife + 1 więcej

Celem Mistrza w "rozwoju regionalnego" jest dostarczanie zaawansowanych szkoleń z interdyscyplinarnego podejścia i integrującej powołania, który pozwala naukowcom pociąg do opracowania istotnych zadań badawczych w dziedzinie rozwoju regionalnego.

Mistrzem międzynarodowym i rozwoju ekonomii

Australian National University - College Of Asia & The Pacific
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Canberra

Program będzie można wyposażyć w narzędzia zaawansowanej analizy ekonomicznej i umiejętności, aby zastosować je do polityki gospodarczej w zakresie handlu, finansów, rozwoju i ochrony środowiska. Możesz wybierać spośród obieralnych, w tym handlu międzynarodowego, polityki bankowej i walutowej, rozwoju gospodarczego, metod ekonometrycznych, regulacji gospodarczych oraz polityki dotyczącej środowiska i zasobów naturalnych.

MCom w lokalnym rozwoju gospodarczym

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Celem Professional MCom (Lokalny rozwój gospodarczy) jest rozwój zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowanych w dziedzinie Lokalnego rozwoju gospodarczego (LED).

MCom w ekonomii rozwoju

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomicznych.

Stopnie naukowe (MPhil / doktor) z ekonomii rozwoju

SOAS University of London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Doktorat z zakresu ekonomii rozwoju jest stopniem naukowym oferowanym przez Departament Ekonomii, a także jest częścią Pathway doktoranckiej „Rozwój międzynarodowy” w ramach partnerstwa doktoranckiego Bloomsbury. Ten ostatni stanowi jedno z niewielu centrów uznanych przez brytyjską Radę ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC), otrzymując w ten sposób wsparcie finansowe, a zwłaszcza indywidualne granty, dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich. Ta Pathway doktorska jest otwarta dla kandydatów, niezależnie od tego, czy kwalifikują się do otrzymania ERRS, czy też otrzymują ją, przy czym oczekuje się, że studenci finansowani przez ERRS będą stanowić niewielką mniejszość. Wybrani kandydaci na MPhil / PhD w dziedzinie ekonomii rozwoju zwykle będą mieli dobry tytuł magistra w odpowiednim przedmiocie, jeśli wejdą bezpośrednio na Pathway MPhil / PhD, chociaż każdy kandydat jest oceniany pod względem merytorycznym, w tym pracy i innego doświadczenia.

Master we współpracy międzynarodowej, finansów i rozwoju

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 10 więcej

Master koncentruje się na kwestiach związanych z rozwojem i wzrostem zarówno w krajach rozwijających się i wschodzących, jak również w obszarach zacofanych krajach rozwiniętych. Oferuje również pewną wiedzę na temat praktyki planowania i zarządzania projektami, a jego celem jest zapewnienie szerokiej edukacji w międzynarodowej współpracy i rozwoju gospodarczego, co umożliwia studentom zdobycie wiedzy i krytyczne rozumienie niezbędne wnieść znaczący wkład do zarządzania politykami publicznymi i prywatnymi w terminie międzynarodowy ramy współpracy.

Magister międzynarodowego biznesu

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Sankt Petersburg

Najlepsze powody, aby wziąć udział w programie. Światowej klasy profesorowie z SPbPU i czołowych europejskich szkół biznesu. Unikalne możliwości mobilności międzynarodowej. Możliwy semestr za granicą u partnerów akademickich SPbPU .

Magister ekonomii i zarządzania w biznesie - Zarządzanie zasobami ludzkimi (MSc)

University of Southern Denmark
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Dania Odense

Program koncentruje się na teoriach i metodach skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Program dostarcza wiedzy na temat tych teorii i metod w celu opracowania ustrukturyzowanych i zasadniczych spostrzeżeń dotyczących efektywnego zarządzania strategicznego i operacyjnego zasobami ludzkimi.