Filter
Studia magisterskie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Rozwój gospodarczy Rosja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Rozwój gospodarczy jest dziedziną gospodarki, która koncentruje się na tym, jak kraje mogą uchwalić pewne polityki w celu poprawy dobrobytu gospodarczego i społecznego swoich obywateli. Studenci mogą również dowiedzieć się, jak kraje mogą poprawić swoją międzynarodową pozycję ekonomiczną.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Rozwój gospodarczy w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rozwój gospodarczy w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Rozwój gospodarczy, Rosja

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Najlepsze powody, aby wziąć udział w programie. Światowej klasy profesorowie z SPbPU i czołowych europejskich szkół biznesu. Unikalne możliwości mobilności międzynarodowe ... [+]

Akredytacja ACQUIN zgodnie ze standardami europejskimi!

Najlepsze powody, aby wziąć udział w programieŚwiatowej klasy profesorowie z SPbPU i czołowych europejskich szkół biznesu.Unikalne możliwości mobilności międzynarodowej. Możliwy semestr za granicą u partnerów akademickich SPbPU .Opcje podwójnego stopnia z europejskimi uniwersytetami.Szeroka gama zajęć fakultatywnych do budowania indywidualnego toru w oparciu o osobiste zainteresowania. Nasze możliwości mają zapewnić doświadczenie w międzynarodowym zarządzaniu nie tylko towarami konsumpcyjnymi, ale także produktami do zastosowań przemysłowych i towarów zaawansowanych technologicznie.Program reprezentuje zasady edukacji biznesowej z treścią opartą na aktualnym doświadczeniu w świecie rzeczywistym.Program ma na celu dostarczenie wszechstronnej wiedzy i praktycznych umiejętności, aby stać się prawdziwymi menedżerami o wysokim poziomie umiejętności przywódczych, analitycznych, międzykulturowych i zarządzania w dziedzinie biznesu międzynarodowegoNacisk kładziony jest na przekazanie praktycznych umiejętności działań zarządczych w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych - poprzez studium przypadku, pracę w zespołach międzykulturowych, gry biznesowe i symulacje biznesowe komputerów, warsztaty ekspertów, wizyty w przedsiębiorstwach.Umowy o podwójnym stopniu z University of Applied Sciences, Górna Austria, Uniwersytet w Hanowerze, NiemcySemestr za granicą w partnerskich uczelniach i szkołach biznesu podejście do edukacji zorientowane na praktykę przez przedstawicieli firm biorących udział w nauczaniu zróżnicowanej puli wykładowców z czołowych uniwersytetówCo wyróżnia twój program spośród innych programów?... [-]
Rosja Sankt Petersburg
Wrzesień 2020
Język angielski,Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku