Filter
Studia magisterskie
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Rozwój gospodarczy Republika Południowej Afryki tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Rozwój gospodarczy to studium, które przygotowuje uczniów do korzystania z teorii ekonomicznych w celu tworzenia polityk, które pomagają narodowi narodowi pomyślnie gospodarczo i społecznie. Ta dziedzina ekonomii koncentruje się na rozwoju kraju i jego obywateli.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Rozwój gospodarczy w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rozwój gospodarczy w Republika Południowej Afryki. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Rozwój gospodarczy, Republika Południowej Afryki

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
University of Johannesburg

Celem Professional MCom (Lokalny rozwój gospodarczy) jest rozwój zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowanych w dziedzinie Lokalnego rozwoju gosp ... [+]

Celem Professional MCom (Lokalny rozwój gospodarczy) jest rozwój zaawansowanego poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji stosowanych w dziedzinie Lokalnego rozwoju gospodarczego (LED). Program został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić wymagania zawodu LED i jest skierowany do studentów, którzy planują zakwalifikować się jako certyfikowani specjaliści LED. Ten profesjonalny stopień magistra przygotuje studentów do refleksji na temat praktyki profesjonalistów LED. Poprzez komponent badawczy studenci przyczynią się do rozwoju wiedzy na poziomie zaawansowanym i przygotują ich do specjalistycznego zatrudnienia zawodowego.

Warunki przyjęcia: Minimalne wymagania wstępne to pokrewny tytuł licencjata lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Alternatywnie, każda inna czteroletnia kwalifikacja ze statusem Honors na poziomie NQF 8 / Old NQF poziom 7 i powiązanej Mikro- i Makroekonomii i / lub powiązane doświadczenie, które jest uważane za odpowiednie i wystarczające przez Departament Ekonomii i Ekonometrii. Studium przygotowawcze i egzamin wstępny mogą być wymagane przez Departament Ekonomii i Ekonometrii UJ. Studenci, których poprzednie stopnie nie obejmowały Lokalnego Rozwoju Gospodarczego (LED), będą musieli ukończyć moduł pomostowy w formie krótkiego programu nauczania (SLP) zatytułowanego „Wprowadzenie do LED”.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomiczn ... [+]

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanej kompetencji studenta na poziomie zaawansowanym w opanowaniu, analizie, interpretacji i zrozumieniu zasad i metod ekonomicznych. Ten program przygotuje studentów do refleksji nad własnymi aplikacjami ekonomicznymi, aby ocenić ich wpływ w holistycznym kontekście ekonomii jako nauki społeczne. Kwalifikowany student powinien wykazać się dowodami niezależnej i oryginalnej pracy.

Wymagania wstępne: Potencjalny student powinien posiadać dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie ekonomii lub ekonometrii na poziomie 8 NQF (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną 65%. Alternatywnie każda inna czteroletnia kwalifikacja ze statusem honorów na poziomie NQF 8 (nowy) / poziom 7 NQF (stary) ze średnią oceną uzyskaną przez Departament i związanymi z nią doświadczeniami w zakresie mikro- i makroekonomii oraz ekonometrii stosowanej, które uważa się za istotne i wystarczające przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii. Uczestnictwo w kursie orientacji obowiązkowej może być wymagane przez Wydział Ekonomii i Ekonometrii.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku