MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Rozwój gospodarczy Mozambik tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Rozwój gospodarczy to studium, które przygotowuje uczniów do korzystania z teorii ekonomicznych w celu tworzenia polityk, które pomagają narodowi narodowi pomyślnie gospodarczo i społecznie. Ta dziedzina ekonomii koncentruje się na rozwoju kraju i jego obywateli.

Tętniąca życiem kultury i tradycyjne sztuki Mozambiku oferują zagranicznym studentom możliwość poszerzenia ich widok i edukacji globalnej doświadczenie z unikalnej perspektywy. Głównym językiem jest portugalski Mozambik. Studenci mogą uznać, że Mozambik jest dobrym miejscem, aby poprawić swoje umiejętności językowe portugalskiej.

Rozwój gospodarczy w Mozambik. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rozwój gospodarczy w Mozambik. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Rozwój gospodarczy, Mozambik Filter

Stopień magistra w dziedzinie regionalnego i lokalnego rozwoju gospodarczego

Universidade Católica De Moçambique
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Przebieg Profesjonalne Masters w regionalnych i lokalnych Rozwoju Gospodarczego regulowane przez prawo n.27 / 2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w ga ...

Czytaj więcej