MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ropa naftowa Ukraina tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Master in Petroleum poprawia perspektywy zatrudnienia każdego, kto szuka kariery w branży energetycznej. Studenci uczą się o naukowych i zarządzanie umiejętności wymaganych dla przyszłości w jednym z World 's najszybciej rozwijających się branż.

Ukraina jest krajem w Europie Wschodniej. Kapitał Kijów (ukr. Київ - Kijów, ros. Киев - Kijów) to miasto i największych Ukrainy z - oficjalnie - ponad 2,7 mln mieszkańców. Kijowski Narodowy Uniwersytet imienia Tarasa Shevchenkouniversity jest największym i jednym z ważniejszych uniwersytetów.

Ropa naftowa w Ukraina. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ropa naftowa w Ukraina. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ropa naftowa, Ukraina Filter

Mistrz w produkcji ropy i gazu

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nowe tendencje w sektorze naftowym i gazowym wymagają nowatorskiego podejścia do łączenia badań i edukacji z praktycznymi opiniami branżowymi. Jeden z najstarszych wydziałów u ...

Czytaj więcej