close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Robotyka w Trollhättan 2021

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych b… Czytaj więcej

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Rozwijający się kierunek studiów, który obejmuje najnowsze technologie jest robotyka. Robotics obejmuje inżynierii, fizyki, projektowania, informatyka, oraz innych technologii do stworzenia maszyny zdolnej do wykonywania zadań w wielu gałęziach przemysłu w sektorze publicznym i prywatnym.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Położony w Västra Götaland, Trollhättan miasto jest pracowity i 2. co do wielkości miasto w Szwecji. To jest centrum administracyjnym gminy Trollhättan. Posiada ponad 40.000 mieszkańców.

Studia magisterskie Robotyka w Trollhättan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Robotyka w Trollhättan.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Holly Xiao
Trollhättan, Szwecja

Robotyka to wyjątkowy program, który zajmuje obszar gdzie mechanicznych i elektrycznych maszyn i technologii komputerowych spotkać

Robotyka to wyjątkowy program, który zajmuje obszar gdzie mechanicznych i elektrycznych maszyn i technologii komputerowych spotkać -
Magisterskie
Studia dzienne
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami