Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Research Methodologies. Znajdź studia magisterskie na kierunku Research Methodologies

W większości dziedzin można zdobyć tytuł magistra. Wstęp do programu jest zwykle uzależniony od posiadania tytułu licencjata. Studenci zwykle muszą ukończyć od 32 do 60 godzin kredytowych.

Co to jest magister metodologii badań? Programy te zazwyczaj podkreślają szeroki zakres metod badawczych, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Studenci zainteresowani zapisaniem się na studia magisterskie z metodami badawczymi zazwyczaj mają duże doświadczenie w badaniach. Wielu studentów uważa, że ​​jest to wielki krok do dalszych studiów doktoranckich. Jednostki mogą przyjmować kursy takie jak metody badawcze w naukach społecznych, wprowadzenie do statystyki edukacyjnej i wprowadzenie do modeli liniowych. Studenci są często szkoleni w zakresie pomiarów, metod statystycznych i projektowania badań.

Absolwenci zazwyczaj nabywają wiele umiejętności, które można przenosić. Mogą uczyć się zarządzać projektami od początku do końca i spełniać wewnętrzne i zewnętrzne terminy. Aby odnieść sukces, uczniowie zwykle uczą się motywować. Umiejętności te mogą pomóc uczniom osiągnąć cele w życiu zawodowym i osobistym.

Koszty związane z uzyskaniem tytułu magistra zależą od wielu czynników. Lokalizacja, długość programu i wymagane zajęcia to tylko kilka z tych czynników. Najlepszym sposobem działania jest, aby potencjalny uczeń skontaktował się ze swoją wybraną szkołą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czesnego i opłat.

Absolwenci zazwyczaj mają możliwość uczestniczenia w aplikowanych projektach badawczych, projektowania i budowania instrumentów oceny, analizowania i interpretowania danych oraz tłumaczenia wyników badań do zastosowania w ustawieniach edukacyjnych. Każda praca, ze szczególnym naciskiem na badania i analizy, zwykle jest dobrym rozwiązaniem. Studenci mogą pracować jako analitykowi rynku, profesorom lub analitykom branżowym.

Studenci mogą znaleźć możliwości kształcenia na odległość lub oferowane programy całkowicie online. Wiele dostępnych dziś opcji ułatwia rejestrację i dostosowuje się do potrzeb poszczególnych uczniów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Research Methodologies

Mannheim Business School

... [+]

Jakość Essay Poprzedni wiedza metodologiczna

Utwory

Księgowość Finanse Systemy informacyjne Zarządzanie Marketing operacje Opodatkowanie

Akredytacje

AACSB, AMBA, EQUIS

Wybrane ocenami

Wirtschaftswoche: rocznie zaliczana najwyższych pozycjach Financial Times: * # 14 na całym świecie

2 Marketing 6 Economics 3 Finance

Przedstawiciele studentów

.

[-]
Niemcy Mannheim
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Neuchâtel

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, ... [+]

Master in Public Opinion Survey i Metodologii

Cele

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, jak również technik i narzędzi do analizy i interpretacji tych danych zostały opracowane i stały się bardziej złożone. Do tej pory żadne kursy uniwersyteckie zostały zaoferowane, które uwzględniają ten rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu. Istnieje obecnie uznawane potrzeba specjalistów, którzy są w stanie połączyć silną wiedzę teoretyczną, metodologiczne i techniczne badań ankietowych i którzy są zresztą świadomi kwestii prawnych związanych z przetwarzaniem danych.... [-]

Szwajcaria Neuchâtel
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bologna

MIREES to innowacyjny program dla absolwentów, prowadzony wyłącznie w języku angielskim, unikalny we Włoszech i Europie, poświęcony studentom z wykształceniem licencjacki ... [+]

MIREES to innowacyjny program dla absolwentów, prowadzony wyłącznie w języku angielskim, unikalny we Włoszech i Europie, poświęcony studentom z wykształceniem licencjackim w zakresie ekonomii, polityki, stosunków międzynarodowych, historii, rolnictwa lub kultury, a teraz chciałby zdobyć wyspecjalizowaną, dogłębną wiedzę na temat krajów postsocjalistycznych w okresie przejściowym, nowych państw członkowskich UE po rozszerzeniach z 2004 r. i 2007 r., a także nowych wschodnioeuropejskich krajów sąsiadujących.

MIREES łączy podejście akademickie z profesjonalnym szkoleniem, pozyskując potencjalnie wnikliwych konsultantów, analityków i menedżerów jako ekspertów terenowych dla agencji międzynarodowych, administracji publicznej, firm prywatnych i publicznych oraz organizacji pozarządowych, jednocześnie oferując solidne podstawy do dalszych studiów akademickich na poziomie doktoranckim .... [-]

Włochy Forli
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku