Filter
Studia magisterskie

Studia magisterskie Regional Planning. Znajdź studia magisterskie na kierunku Regional Planning

Stopień magistra jest absolwentem poziomu studiów, który uznaje studentów za wybitnych w swoich wybranych obszarach akademickich ze skoncentrowanymi kursami rozwoju wiedzy. Programy zazwyczaj wymagają ukończenia jednego do dwóch lat studiów.

Co to jest Master in Regional Planning? Programy te umożliwiają uczniom korzystanie z konceptualnego rozumienia badań użytkowania gruntów i umiejętności zarządzania dla kariery zawodowej jako planistów regionalnych lub miejskich w warunkach komercyjnych. Studenci mają możliwość zrozumienia, w jaki sposób planowanie miejskie i regionalne ma rzeczywisty wpływ na dobrobyt mieszkańców, oraz nauczenie się, jak współpracować z innymi specjalistami w zakresie projektów doskonalących. Tematy kursów mogą obejmować ekonomię, projektowanie, studia prawne, zdrowie i bezpieczeństwo, planowanie budżetu, badania środowiskowe i infrastrukturę. Wstęp może wymagać uprzedniego ukończenia kursów lub studiów licencjackich w odpowiednich przedmiotach, takich jak ekonomia, matematyka i geografia.

Ukończenie studiów magisterskich w zakresie planowania regionalnego może przynieść wiele pożytecznych korzyści. Studenci są w stanie uczyć się cennych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i przywódczych, które są niezbędne dla udanej kariery, konkurencyjnych wynagrodzeń i budowania osobistego charakteru.

Koszt przyjęcia programu może się różnić w zależności od lokalizacji każdej instytucji. Przyszli studenci zachęcani są do skontaktowania się z konkretnymi szkołami oferującymi ich program, w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat kosztów i innych wymagań.

Studenci mogą spodziewać się korzystania z poziomu planowania regionalnego w różnych satysfakcjonujących kariery. Potencjalne stanowiska, które pomagają rozwijać się i poprawiać społeczności, obejmują planistów miejskich i regionalnych, twórców społeczności, zarządców budynków mieszkalnych, administratorów służby cywilnej, urzędników państwowych, inspektorów budowlanych, architektów krajobrazu, agentów nieruchomości, inspektorów ds. Rozwoju i kierowników ds. Środowiska. Planiści regionalni często pracują w różnych dziedzinach społeczności, w tym w samorządach lokalnych, organizacjach politycznych, agencjach ochrony środowiska i centrach medycznych.

Istnieje wiele międzynarodowych i elastycznych kursów w niepełnym wymiarze godzin, które mogą pomieścić wszystkich uczniów. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

3 Results in Regional Planning

University of Technology Sydney

Ten kurs jest przeznaczony zarówno dla osób zajmujących się nieruchomościami i planowaniem, jak i absolwentów w powiązanych dziedzinach, którzy chcą poszerzyć swoje kwali ... [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami i planowaniem, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub wiedzę fachową lub dla tych, którzy chcą wejść do branży nieruchomości i planowania. W pierwszym roku studenci rozwijają wiedzę na temat zrównoważenia prywatnych i publicznych interesów w rozwoju miast, sposobu funkcjonowania gospodarki miejskiej, sposobu projektowania miejskiego i zasad zrównoważonego rozwoju oraz oceny wykonalności rozwoju.

Opcje kariery obejmują stanowiska w planowaniu na poziomie lokalnym, metropolitalnym i regionalnym oraz rozwój nieruchomości w sektorze prywatnym i publicznym.

[-]
Australia Sydney
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Australia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sydney
    )

)
1
January 2019
Full-time
Part-time
2 - 4 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Dziedzina praktyki planowania (obejmująca planowanie urbanistyczne, wspólnotowe i regionalne oraz powiązane sub-specjalizacje) od dawna jest uznawana za dziedzinę zawodow ... [+]

Dziedzina praktyki planowania (obejmująca planowanie urbanistyczne, wspólnotowe i regionalne oraz powiązane sub-specjalizacje) od dawna jest uznawana za dziedzinę zawodową w Kanadzie, podobnie jak w innych częściach świata. Założona przez doktora HP Oberlandera w 1951 roku Szkoła Planowania Społecznego i Regionalnego (SCARP) jest jedną z najstarszych szkół projektowania w Kanadzie.

Jego Wizją jest "Zrównoważony rozwój poprzez Demokratyzację Planowania", a przy realizacji tej Wizji Misją SCARP jest "przyspieszenie przejścia do zrównoważonego rozwoju poprzez doskonałość w zintegrowanej polityce i badaniach planowania, edukacji zawodowej i usługach społecznych".... [-]

Kanada Vancouver
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Vancouver
    )

)
1
September 2019
Full-time
20 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Rezekne University of Applied Sciences

Program pozwala uzyskać wszechstronną wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wypełniania funkcji menedżera w strukturach zarządzania państwem na poziomie regional ... [+]

Program pozwala uzyskać wszechstronną wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wypełniania funkcji menedżera w strukturach zarządzania państwem na poziomie regionalnym, a także w strukturach handlowych położonych w regionie w oparciu o najlepsze praktyki krajów UE. Proces nauczania prowadzony jest przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach naukowych: profesorów, profesorów nadzwyczajnych oraz lekarzy z bogatym doświadczeniem w pracy pedagogicznej, naukowej i praktycznej.

Kwalifikacje przyznane: Master of Social Sciences in Management.

Egzamin wstępny: licencjat z ekonomii, handlu lub administracji.

Czas trwania studiów: 1,5 roku studiów stacjonarnych.... [-]

Łotwa Rēzekne
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Łotwa
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Rēzekne
    )

)
1
September 2019
Full-time
3 semestry
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku