close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Rachunkowość zarządcza Olsztyn tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Programy rachunkowości zarządczej może przygotować studentów do kariery finansowej. Programy różnią się, ale niektóre przykłady typowych klas są Business Intellig… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Programy rachunkowości zarządczej może przygotować studentów do kariery finansowej. Programy różnią się, ale niektóre przykłady typowych klas są Business Intelligence, budżetowania i kontroli, strategia biznesowa, ilościowe metody rachunkowości, finansów przedsiębiorstw, analizy equity i cen aktywów.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Olsztyn to piękne miasto w Polsce znajduje się na miasto znajduje się w rzeki Łyny. Inne niż w niektórych renomowanych atrakcji turystycznych znajduje się kilka znanych ośrodków edukacyjnych w mieście. Studenci mogą podjąć dopuszczenie do udziału w różnych programach i kursów na kilku uniwersytetach w Olsztynie.

Rachunkowość zarządcza Olsztyn. Pobierz wszystkie informacje o Rachunkowość zarządcza i skontaktować się ze szkołą dla Olsztyn Rachunkowość zarządcza bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Polsce
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Kotarbinski University of Information Technology and Management in Olsztyn
Olsztyn, Polska

Proponowany program studiów na kierunku Zarządzanie, studia drugiego stopnia oraz profil praktyczny wynika z koncentracji procesu kształcenia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej ... +

Proponowany program studiów na kierunku Zarządzanie, studia drugiego stopnia oraz profil praktyczny wynika z koncentracji procesu kształcenia na zdobywaniu wiedzy teoretycznej związanej z praktyczną nauką zawodu na poziomie akademickim. -
Magisterskie
Studia dzienne
Polski
Paź 2021
Ośrodek kształcenia