MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość zarządcza Finlandia tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Magister rachunkowości zarządczej dostarcza doświadczenie metodyczne i rygorystyczne badania w rachunkowości zarządczej i przyszłych zawodów przed nimi. Magister rachunkowości zarządczej jest idealny dla absolwentów biznesowych, którzy dążą do długoterminowego sukcesu zawodowego w wyniku silnych podstaw w księgowości i specjalizuje się w rachunkowości zarządczej.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Rachunkowość zarządcza w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość zarządcza w Finlandia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Rachunkowość zarządcza, Finlandia Filter

Magister rachunkowości finansowej i zarządczej

University of Oulu
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister rachunkowości finansowej i zarządzania (Master of Science in Economics and Business Administration) w akredytowanej przez AACSB Oulu Business School zapewnia studento ...

Czytaj więcej