MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość zarządcza w Europie tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Studenci, którzy prowadzą edukację w rachunkowości zarządczej zwykle zdobywają wiedzę akademicką i praktyczne umiejętności, aby stać się liderem w branży. Niektóre tematy, które oferują programy to budżetowanie, organizacji biznesowych, zarządzanie finansami i rachunkowości oraz kontroli kosztów.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Rachunkowość zarządcza w Europie. Wszystkie informacje Rachunkowość zarządcza i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

3 Wyniki z Rachunkowość zarządcza, Europie Filter

Stopień magistra w dziedzinie rachunkowości i zarządzania

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt

Coraz bardziej złożone i zglobalizowanym, obecna sytuacja gospodarcza i finansowa stanowi problem, którego rozwiązanie wymaga specjalistów, obejmujących przedsiębiorstwa powinny mieć panele eksperckie, które mają jednolitego przygotowania zagadnień księgowych, jak i krajowym, z perspektywy międzynarodowej.

Magister marketingu, marketingu i zarządzania przychodami

OSTELEA | Distancia
Online Zaoczne Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt Barcelona Hiszpania online + 1 więcej

Turystyka jest jednym z sektorów, które w ostatnich dziesięcioleciach zmieniły się najbardziej na świecie. W krajach takich jak Hiszpania jest to najwyraźniej najbardziej dynamiczny sektor o największym wzroście w ogóle, napędzany profesjonalizacją funkcji i włączeniem konkretnych technologii.

Magister rachunkowości finansowej i zarządczej

University of Oulu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Oulu

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (Master of Science in Economics and Business Administration) to dwuletni program koncentrujący się na analizie informacji księgowych na potrzeby wewnętrznego procesu decyzyjnego firmy, a także dla inwestorów zewnętrznych.