MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepszą Rachunkowość międzynarodowa tutaj!

Master of Science jest stopniem, który można zarobić po ukończeniu programu licencjackiego w powiązanym polu. Chociaż magister może podjąć dodatkowe dwa lata nauki, aby zarobić, może pomóc kwalifikować absolwentów jako ekspertów w swojej dziedzinie i może prowadzić do profesjonalnych możliwości, które pomogą postępowi naukowcy w ich karierze.

Czym jest Magister rachunkowości międzynarodowej? Ten program akademicki oferuje studentom wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, ekonomii i rachunkowości z perspektywy globalnej. Studenci są zachęcani do studiowania i podejścia do problemów z międzynarodowym naciskiem i tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoją firmy globalne. Uczeni w tym programie mogą brać udział w zajęciach z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw, zarządzania ryzykiem skarbowym, globalnych problemach księgowych, strategicznym zarządzaniu wydajnością i zarządzaniu rynkami finansowymi.Większość programów MBA wymaga również studentów, aby zakończyć projekt badawczy lub rozprawę, która wykazuje opanowanie ich tematu do ukończenia ich programu.

Zdobywanie magistra nauki jest wskaźnikiem, że absolwenci mają poświęcenie i poświęcenie wymagane do ciężkiej pracy i nauki przez dwa lata lub dłużej, aby osiągnąć swoje cele. To może pomóc pokazać potencjalnym pracodawcom, co absolwenci aktywów mogą być w miejscu pracy.

Programy magisterskie mogą różnić się kosztem w zależności od uczelni wyższej, a także, ile czasu uczniowie potrzebują do ukończenia wymaganych zajęć. Studenci mogą ubiegać się o pomoc finansową lub stypendia w celu pokrycia kosztów studiów podyplomowych.

Absolwenci studiujący magister rachunkowości międzynarodowej mogą pracować w tradycyjnych rolach finansowych, takich jak księgowi, audytorzy i podatkowi.Istnieją jednak także bardziej zróżnicowane stanowiska dostępne dla międzynarodowych absolwentów rachunkowości, takich jak zarządzanie ryzykiem, finanse publiczne i prywatne, analiza inwestycji, handel towarami i bankowość komercyjna. Ponieważ stopień ten ma charakter międzynarodowy, studenci uczą się umiejętności i wiedzy potrzebnej do pracy w finansach w skali globalnej.

W wielu szkołach oferuje się możliwość nauki w trybie online lub w niepełnym wymiarze czasu, aby osoby, które mieszkają w odległych obszarach, mogą kontynuować edukację. Aby rozpocząć studia magisterskie w międzynarodowej rachunkowości, szukaj swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

4 Wyniki z Rachunkowość międzynarodowa Filter

Master of Accounting - 2-letnia ścieżka MAcc

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tacoma

Program Milgard School of Business Master of Accounting (MAcc) oferuje innowacyjny profesjonalny program księgowy obejmujący kursy z zakresu rachunkowości międzynarodowej, sprawozdawczości społecznej i księgowości sądowej.

Master of Accounting - MAcc 9-miesięczny utwór

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tacoma

Program Milgard School of Business Master of Accounting (MAcc) oferuje innowacyjny profesjonalny program księgowy obejmujący kursy z zakresu rachunkowości międzynarodowej, sprawozdawczości społecznej i księgowości sądowej.

MSc / PgDip międzynarodowe finanse i rachunkowość

Abertay University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Dundee + 1 więcej

Nasze MSc International Finanse i Księgowość jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić Ci nawiązać karierę zawodową w branży finansowej - głównym motorem wzrostu w nowoczesnych, otwartych gospodarkach rynkowych.

MCom w rachunkowości międzynarodowej

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Student powinien rozwijać stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad rachunkowości w dziedzinie rachunkowości finansowej. Za pomocą rozprawy o ograniczonym zakresie student kwalifikujący się powinien wykazać niezależne i oryginalne prace naukowe.