Filter
Studia magisterskie
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość międzynarodowa Wielka Brytania tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Rachunkowość międzynarodowa w Wielka Brytania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość międzynarodowa w Wielka Brytania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Rachunkowość międzynarodowa, Wielka Brytania

Abertay University

Nasze MSc International Finanse i Księgowość jest specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić Ci nawiązać karierę zawodową w branży finansowej - głównym motorem wzrostu w no ... [+]

Dobrze wykwalifikowani specjaliści w sektorze finansowym może spodziewać się wydać znaczną część swojej kariery w międzynarodowym środowisku, a nasz mgr został zaprojektowany z myślą o tym. Podczas studiów znajdą się w środowisku kosmopolityczny, gdzie nauczysz się rozwijać krytyczne rozumienie zasad, teorii, koncepcji, podejść i kontekstach centralnych wyzwań dla międzynarodowego finansów, rachunkowości i ekonomii w gospodarce światowej. A także rozwijanie umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi, technik i metod badawczych, musisz zapoznać się z normami etycznymi i zawodowymi w zakresie finansów i księgowości, w otoczeniu międzynarodowym i będzie wspierany do nabycia świadomości etycznej i rzetelnej oceny w interpretacji złożone funkcje instytucji w globalnym systemie gospodarczym (np informacji księgowych zgłoszone przez międzynarodowe firmy).... [-]

Wielka Brytania Dundee
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku