MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość i finanse Portugalia tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Rachunkowość i finanse jest wyzwaniem obszar, który łączy w sobie zarówno nauki strategicznych i technicznych. Zajęcia obejmują zarówno zarządzania i rachunkowości, technik finansowych, aby przygotować studentów do kariery związanej ze zdrowiem ekonomicznej spółki.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Rachunkowość i finanse w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość i finanse w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Rachunkowość i finanse, Portugalia Filter

Rachunkowość i finanse

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto
Magisterskie
Portuguese
Ośrodek kształcenia

Mistrz Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony dla rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Jego głównym celem je ...

Czytaj więcej