Filter
Studia magisterskie
Portugalia

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość i finanse Portugalia tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Rachunkowość i finanse jest wyzwaniem obszar, który łączy w sobie zarówno nauki strategicznych i technicznych. Zajęcia obejmują zarówno zarządzania i rachunkowości, technik finansowych, aby przygotować studentów do kariery związanej ze zdrowiem ekonomicznej spółki.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Rachunkowość i finanse w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość i finanse w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Rachunkowość i finanse, Portugalia

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Portugalia
Typ studiów
Tempo
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Mistrz Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony dla rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Jego głównym cel ... [+]

cele

Mistrz Rachunkowości i Finansów jest przeznaczony dla rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw. Jego głównym celem jest rozwijanie umiejętności i doświadczenie przede wszystkim w dziedzinach obszarze finansowym; w szczególności w zakresie rachunkowości, podatków i finansów korporacyjnych, jak również zapewnić możliwość zbadania tych kwestii oraz do przeprowadzenia takiego podejścia do badań naukowych w tych dziedzinach.

Odbiorcy:

Kompletny formacja 1. cyklu dostarczonych przez pewnego stopnia w dziedzinie rachunkowości, zarządzania, finansów, ekonomii i innych dziedzin pokrewnych. To jest mistrzem zawodowej natury w celu zapewnienia, że ​​studenci, którzy ukończą bieg zwiększenie jego perspektyw zatrudnienia i przyszłej pracy zawodowej; Profesjonaliści rachunkowości, finansów i związane z nimi obszary, które czują potrzebę zwiększenia ich wiedzy i monitorowanie zmian w tych dziedzinach. ... [-]
Portugalia Porto
Październik 2020
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku