MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość i finanse Malezja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Biorąc zajęcia w zakresie rachunkowości i finansów lepiej przygotowuje studentów do kariery w biznesie i zarządzaniu. Przykłady kursów obejmują rachunkowości finansowej, wykorzystując kapitałowej i zarządzania ryzykiem, analizy strategicznej, przywództwo, zarządzanie strategiczne, strategie podatkowe i technologii informacyjnej.  

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Rachunkowość i finanse w Malezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość i finanse w Malezja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Rachunkowość i finanse, Malezja Filter

Magister rachunkowości

HELP University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Październik 2020 Malezja Kuala Lumpur

HELP Master of Accounting and Finance (MAF) ma na celu zapewnienie teoretycznych ram i umiejętności potrzebnych księgowym i menedżerom finansowym, aby poradzić sobie z coraz bardziej złożonym i globalnym środowiskiem rachunkowym.