MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość i finanse Niderlandy tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Biorąc zajęcia w zakresie rachunkowości i finansów lepiej przygotowuje studentów do kariery w biznesie i zarządzaniu. Przykłady kursów obejmują rachunkowości finansowej, wykorzystując kapitałowej i zarządzania ryzykiem, analizy strategicznej, przywództwo, zarządzanie strategiczne, strategie podatkowe i technologii informacyjnej.  

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Rachunkowość i finanse w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Rachunkowość i finanse w Niderlandy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Rachunkowość i finanse, Niderlandy Filter

Magister finansów

Rotterdam University of Applied Sciences
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Magister finansów

Czytaj więcej

Master of Science w Master Management

Leuphana University of Luneburg
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Niemiecki Stacjonarne

Zarządzanie finansowe, wycena firmy i audyt: zdobycie kompetencji w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem w celu wszechstronnego zarządzania.

Czytaj więcej