Filter
Studia magisterskie
Ameryka Północna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Rachunkowość i finanse w Ameryka Północna tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Studenci zainteresowani w ekonomii i pracy z liczbami może chcieć rachunkowości i finansów uczyć. Przykłady wspólnych tematów obejmują ryzyko zabezpieczającego, zarządzania kapitałem, w interpretacji danych finansowych, strategii inwestycyjnych, poprawę przepływu środków pieniężnych oraz kwestie prawne i regulacyjne.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Rachunkowość i finanse w Ameryka Północna. Wszystkie informacje Rachunkowość i finanse i skontaktować się ze szkołą w Ameryka Północna bezpośrednio!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Rachunkowość i finanse, Ameryka Północna

Hult International Business School

Zdobądź umiejętności niezbędne do radzenia sobie ze złożonym światem zarządzania finansami przedsiębiorstw w połączonej globalnej gospodarce dzięki Hult magistra finansów ... [+]

Bycie odnoszącym sukcesy członkiem zespołu finansowego w międzynarodowej korporacji wymaga więcej niż opanowania liczb. Musisz wyjść poza biznes, aby zrozumieć możliwości i ryzyko związane z technologią ryzyka dla sektora i społeczeństwa. Musisz być w stanie pracować w zespołach międzykulturowych i prowadzić na niestabilnych rynkach globalnych.

Jako kwalifikacja STEM, ten stopień uprawnia Cię do otrzymania trzyletniej wizy pracowniczej (OPT) w USA po ukończeniu studiów. Rezydenci spoza USA, którzy otrzymali tytuł magistra finansów, obecnie po studiach kwalifikują się na trzy lata do OPT (opcjonalne szkolenie praktyczne) w USA. Wszyscy absolwenci otrzymują roczny OPT; Studenci studiów magisterskich w dziedzinie finansów mogą następnie zakwalifikować się na kolejne dwa lata, jeśli pracują na studiach związanych ze stopniem naukowym, a ich pracodawca składa wniosek o przedłużenie.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku